מתנדבי יחידת הכלבנים לישראל (יכ"ל) עורכים בימים האחרונים חיפושים נרחבים באזור השרון וסמוך לכביש 6 אחר העבריין הנעדר שלו דהן בן ה-23 מנתניה. החיפושים מתמקדים בין השאר במטעי אבוקדו, פרדסים וסמוך ליישובים במשולש. 

הפעם האחרונה שבה נראה דהן הייתה ביום שני בשבוע שעבר ברחוב פנחס לבון בנתניה. קרוביו של דהן דיווחו למשטרה על היעלמותו, ימים בודדים לאחר רצח מקורבו, העבריין עומרי זוארץ. שעות ספורות לאחר שדווח כנעדר על ידי המשטרה, נמצא הקטנוע של דהן כשהוא שרוף. 

עד כה לא התקבל אות חיים מדהן. במשטרה ערכו איכון לטלפון שלו, אבל הוא מנותק וקשה לאתר את המקום המדויק שבו היה בפעם האחרונה.

החיפושים אחר שלו דהן
החיפושים אחר שלו דהן

"יש כאלה שטוענים ששלו ירד למחתרת, שהוא נעלם על דעת עצמו, אני מקווה מאוד שזה נכון אבל קשה לי להאמין שהוא יעשה דבר כזה", הסביר גורם המקורב לדהן, "הוא לא טיפוס שייעלם ככה סתם. קרה משהו שגרם לו להיעלם".

שלו דהן (צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של משפחת המצולם)
שלו דהן | צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של משפחת המצולם

חוקרי המשטרה אספו סרטוני מצלמות אבטחה שבהם נראה דהן יוצא מביתו בנתניה בניסיון להבין עם מי נפגש ולאן נסע במאמץ לפתור את התעלומה. "אנחנו פועלים במישור המודיעיני כדי לנסות לאתר את שלו דהן. לא מעט אנשי משטרה חוקרים את הפרשה. עושים הכל כדי להשיג מידע שיפתור את ההיעלמות שלו", הסביר גורם במשטרה.

זירת הרצח של עומרי זוארץ
זירת הרצח של עומרי זוארץ

חוקרי המשטרה חושדים שיש קשר בין רצח עומרי זוארץ להיעלמותו של דהן. בתוך כך, בני משפחה וחברים עורכים חיפושים באופן עצמאי ומנסים להיעזר בגורמים שונים כדי לאתר אותו, עד כה ללא הצלחה.