פרקליטות מחוז חיפה הגישה היום (שני) כתב אישום לבית משפט השלום בחדרה נגד העבריין וכוכב הפורנו לשעבר שלומי בן דוד בגין עבירות של תקיפת שוטרים והחזקת נשק.

על פי כתב האישום, לפני כשלושה שבועות רכב בן דוד (41) על אופנוע באזור פרדס חנה-כרכור. שוטרים מהסיור העירוני, שהבחינו שלוחית הזיהוי שלו מכוסות, ביקשו ממנו לעצור בשולי הכביש לצורך בדיקה. 

אחד השוטרים ביקש מבן דוד לבדוק את תא המטען של האופנוע. בן דוד סירב והחל להשליך חפצים לעבר הכביש, כולל תיק שהיה בתוך תא המטען. בן דוד, שניסה להעלים ראיות, החל לזרוק חפצים נוספים מתא המטען. 

בעקבות התנהגותו, השוטרים החליטו לכבול את בן דוד באזיקים ולהכניסו לניידת. בן דוד התנגד והשוטרים נאלצו להפעיל כוח על מנת לנטרל את התנגדותו למעצר. לטענת הפקחים והשוטר שהיו במקום, בן דוד היכה אותם. "נאלצנו להזעיק עוד שוטרים כדי שנוכל להתגבר על התנגדותו, לכבול אותו באזיקים ולהכניסו לניידת", הסביר גורם במשטרה. 

בתא המטען באופנוע מצאו השוטרים שני בקבוקי ליטר וחצי של בנזין, אקדח חצי אוטומט תוצרת ארה"ב ובתוכו עשרה כדורים וכן כדור בבית הבליעה. בנוסף נתפס אקדח הזנקה שהוסב לאקדח רגיל שהכיל חמישה כדורים וכדור נוסף בבית הבליעה.

שלומי בן דוד  (צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של המצולם)
שלומי בן דוד | צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של המצולם

"ברור לנו שהוא היה בדרך לפגוע באנשים", טוען גורם במשטרה, "עם שני אקדחים טעונים בכדורים בבית הבליעה ושני בקבוקים עם בנזין הוא בטח לא יצא לאיזו מסיבה. הוא היה בדרך לבצע פשע חמור".

בן דוד שמר בשתי חקירותיו על זכות השתיקה. בחקירה השלישית שבר שתיקה והכחיש שהאקדחים שייכים לו, וטען שמדובר באופנוע שמכר בעבר. כתב האישום מייחס לבן דוד עבירות נשק נשיאה והחזקת נשק, תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות ותקיפת עובד ציבור. 

בן דוד ריצה בשנים האחרונות כמה עונשי מאסר בגין ייצור מטעני חבלה עבור ארגוני פשע בצפון הארץ. הוא השתחרר מהכלא לפני פחות משנה ולפני כמה שבועות ניצל מניסיון חיסול.