חוקרי תחנת משטרת בני ברק עצרו אמש (חמישי) את כוכב הטיקטוק מאיר (שקרוב) נרקיס בן ה-42, בחשד לביצוע עבירות מין חמורות בנער בן 17. על פי החשד, נרקיס, דמות מוכרת בטיקטוק עם לא מעט עוקבים, סיפק לנער סמים ואלכוהול וביצע בו מעשים מגונים, ביניהם מעשה סדום.

"מדובר במקרה חמור מאוד. הנער הוכרז כנעדר מזה כחמישה ימים. באותו הזמן הוא שהה בביתו של נרקיס, שלא טרח לדווח על כך למשטרה ועל פי החשד סיפק לו אלכוהול וסמים, וביצע בו עבירות מין חמורות, כשהוא מנצל את המצב השברירי שבו היה מבחינה נפשית, וכשהוא מעורפל ולא בהכרה מלאה עקב שימוש בסמים", מציין גורם במשטרה. "הוא לא היה מסוגל להתנגד למעשים - היה חסר אונים והחשוד ניצל את זה לקיים עמו יחסי מין".

@meir6763narkis

"" הכול לכאורה יחד עם מאיר נרקיס "" משדרי חדשות , מופעים , בישול...ועודדדד... לאן מאיר נרקיס לעלם ...

♬ Epic - Joystock

בלשי המשטרה קיבלו מידע לפיו הנער הנעדר שוהה בביתו של נרקיס - ופשטו על ביתו. משם לקחו מצלמות אבטחה בניסיון להבין מה בדיוק אירע במקום, ציוד אלקטרוני וכן כדורים רבים שמצאו שם, שאותם ככל הנראה סיפק לנער. נרקיס נעצר ונחקר באזהרה, הכחיש את החשדות נגדו וטען שהכל היה בהסכמה.

"לא ידעתי שהוא קטין. לא ידעתי שהוא בן 17", טען להגנתו, תוך שהכחיש שסיפק לנער כדורים, סמים או אלכוהול. הנער, מסר גרסה הפוכה לחוקרים: "הוא ידע את הגיל האמיתי שלי, הוא ידע שאני קטין".

חוקר ביקש היום (שישי) בבית המשפט השלום בתל אביב להאריך את מעצרו של נרקיס בשבעה ימים, בשל חומרת מעשיו, וכדי לבדוק כאמור אם ביצע מעשים דומים על פי החשד בקטינים נוספים. במהלך הדיון, גילה כי נרקיס לקח את הנער שמוגדר בסיכון לביתו, בטרם קיים עמו יחסי מין.

סנגורו של נרקיס מטעם הסנגוריה הציבורית, טען במהלך הדיון כי הוא מסר גרסה מפורטת וכי הסרטונים ממצלמות האבטחה שבדירתו, יכולים לשפוך אור על שאירע. הוא תהה מדוע הנער לא ברח מהמקום במשך אותם ימים והוסיף כי התיק נראה בעייתי, אולם הסכים שנרקיס יישלח לבדיקה פסיכיאטרית. השופט האריך את מעצר החשוד בחמישה ימים, כדי לאפשר לחוקרים למצות את החקירה עד תום.