קרול פסלר בת ה-80 הודתה היום (שני) בהפקרתו של הילד רפאל אדנה לאחר דריסתו בחודש מאי אשתקד. זמן רב בתקופת חקירתה, הכחישה פסלר את הטענות נגדה, ואמרה כי "לא הרגישה כלום", אולם לבסוף הודתה והואשמה בהפקרה. בבית המשפט פרצה מהומה כשבני משפחתו של הקורבן תקפו את הנאשמת בצעקות "רוצחת ילדים" ואף זרקו לעברה בובות מגואלות בדם. פסלר חולצה מהמקום בידי שוטרים ומאבטחי בית המשפט.

מקרה מותו של אדנה בן ה-4, הוביל למחאות מצד בני משפחתו ותומכים אחרים מכיוון שתחילה החליטו בפרקליטות שלא להגיש כתב אישום נגד הנהגת. המוחים נשאו שלטים וקראו לעשיית "צדק לרפאל".

רפאל ז"ל, נדרס בזמן שהלך עם סבו ואחיו לאחד מהטיולים שנהגו לעשות בימי שבת. הוא נפצע אנושות וכמה ימים לאחר מכן נקבע מותו בבית החולים. הנהגת הפוגעת הגיעה לתחנת המשטרה כמה שעות לאחר האירוע יחד עם בתה למסור עדות, ושוחררה למעצר בית. בתה בת ה-50, נחקרה לאחר התאונה גם כן ושוחררה בתנאים מגבילים.

זירת התאונה בנתניה
הרכב שפגע ברפאל בן ה-4 ז"ל

בפרקליטות המדינה התייחסו בעבר לטענות ובפוסט שפרסמו בעמוד הפייסבוק שלהם הדגישו שהתיק של החשודה לא נסגר וכי בכוונת הפרקליטות להעמידה לדין בכפוף לשימוע. עוד הסבירו, כי בוחני תאונות קבעו שהתאונה הייתה בלתי נמנעת ולכן החשודה לא תועמד לדין על גרימת מוות, אלא על עברת ההפקרה בלבד.

פסלר, אינה דוברת עברית, נחקרה בסיוע מתורגמן - ומסרה את גרסתה לחוקרים. נסיבות התאונה נבדקו על ידי חוקרי התנועה ובין היתר, נבדק אם הנהגת סטתה מהנתיב ופגעה בילד בזמן שהלך על המדרכה, או כשחצה את הכביש. הכביש שבו אירעה התאונה - הוא ללא מעבר חצייה וללא שוליים.