וידוי: השבוע נעדר מרשימת הסרטונים שפיספסתם מרכיב שבדרך כלל מופיע בה תדיר - סרטון של בחורה סקסית עושה משהו בעל אופי מיני. כפיצוי, בסוף הטור תמצאו סרטון של גשר ענק קורס בגרמניה. מבטיחים למצוא משהו לשבוע הבא, ובינתיים ניגש לעיקר:

1. איך לא לקפוץ מעל מכונית

יש כל כך הרבה דברים שלא בסדר בקליפ הזה שאחנו לא יודעים מאיפה להתחיל. הבחורצ'יק בסרטון כנראה מסטול מספיק לחשוב שמה שהוא עושה זה רעיון טוב, ועוד להצליח לקום על הרגליים אחרי ההתרסקות המפוארת והבלתי נמנעת. הנזק שנגרם למכונית של החבר הדביל שהתנדב לקחת חלק בפעלול הכושל רק משדרגת את תחושת העולב הכללית של הסרטון, אבל חייבים להודות שגם הופכת אותו למצחיק יותר.

2. הכלב שנבהל מהנודים של עצמו

גם לנו יצא לא פעם לשבת בחברת אנשים, להרגיש בפעולת מעיים מסויימת שכנראה תגמר בנפיחה, ולקוות שנצליח להחניק את העניין או לפחות לגרום לרעש רקע חזק יותר. מדי פעם אנחנו גם יושבים לבד ונותנים דרור לגזים, ואפילו נבהלים מהעוצמה שלהם מפעם לפעם בעצמנו. אה, זה רק אנחנו? התשובה היא לא - גם לבולדוג הצרפתי החביב בסרטון יש בעיה דומה - הוא לא מאמין בעצמו לרעשים שנפלטים לו מהאחוריים, והתגובה שלו קורעת.

3. שחקן הפוטבול הכי מהיר בעולם

נתחיל בשתי עובדות: רוברט גיל משחק פוטבול באריזונה. רוברט גיל הוא איש מהיר. שלב הראיות - חברו של גיל לקבוצה צילם אותו בזמן אימוני כושר,  בסצנה שנראית כאילו נלקחה מתוך סרט מצויר, כשרק זאב הערבות חסר בתמונה. הבחור האתלטי עולה על הליכון שנע במהירות של 40 קמ"ש (!!) , ותוך חלקיק שנייה הרגליים שלו הופכות ללא יותר מתמונה מטושטשת ולא נתפסת:

4. מה היא עושה?

ואם כבר אנחנו בענייני מכון כושר: אנחנו לא חזקים במיוחד במכשירים והפעם האחרונה שביקרנו במכון הייתה לפני שני קייצים כשעוד היינו נאיבים ואופטימים, אבל אנחנו די בטוחים שהגברת בסרטון הבא משתמשת במכשיר בכל מני דרכים משונות, כשכל אחת מהן שגויה בדרכה המיוחדת:

 5. אל תתעסקו עם היהודים

היינו מתים לדעת איך הכל התחיל, אבל האינטרנט הוא מקום חמקמק ולא תמיד נתקלים בצלם מצטיין. לתיעוד הבא אנחנו מצטרפים ממש בסופו, שניה לפני השיא המפתיע. לפנינו נגלה מחזה אבסורדי, בו בזמן ריב בתחנת דלק אחת מהבחורות המעורבות צועקת בבוטות לעבר הצלם ש"היטלר היה צריך להרוג את כל היהודים". מה שמגיע שניה לאחר מכן הפתיע אותנו מאוד, אם כי מספק סוף הולם ביותר לויכוח:

6. אוקיי, לא ראינו את זה בא

מהלך הכדורסל הכי מפתיע שזכור לנו: למרות הכותרת של הסרטון ביוטיוב לא בדיוק ציפינו למצוא את מה שראינו. מדובר בדאנק היסטרי של תלמיד תיכון, לבן, שנראה קצת שברירי, מול יריב לא פראייר בכלל. שמענו שבמכבי תל אביב מחפשת שחקנים מבטיחים, אנחנו ממליצים לשים עין על כריסטיאן טרל:

7. כלב כמעט גורם לתאונה קטלנית

טור דה פראנס: מירוץ האופניים היוקרתי יצא לדרך, והקהל התאסף כרגיל לחזות בטובי הרוכבים בעולם נותנים את כל מה שיש להם במפגן מפעים של הרוח האנושית. ואז הגיח כלב קטן וחובב סיכונים, שכמעט גרם ללא פחות מ-100 רוכבי אופנים להתנגש במגה תאונה שהיתה נגמרת רע מאוד. למזלו הצליח הכלב לחמוק ברגע האחרון מהרוכבים שהגיחו מעבר לסיבוב במהירות של 80 קמ"ש, והבעלים המבולבל יכל לנשום לרווחה:

 ואחד לסיום: כולם אוהבים לראות דברים מתפוצצים, במיוחד אם מדובר בגשר ענקי, מכמה זוויות שונות:

>>> בת 23: "מעדיפה לצאת עם גברים מבוגרים"