מכירים את הימים האלה בהם אתם שוכחים את הטלפון בבית, ומרגישים כאילו כל היום אתם מפספסים משהו חשוב ואת השיחה שתשנה לכם את החיים? לא? ואת הקטע הזה ששכחתם לשים מכנסיים ונסעתם כל הדרך לעבודה באוטובוס בלי לשים לב? גם לא? בכל מקרה, לפעמים דרוש משהו מיוחד שיסיח את דעתכם מהצרות הקטנות של השגרה. אז עד שנמצא משהו כזה, אתם מוזמנים להנות מהסרטונים הבאים:

המתאבק הפחדן בורח מהזירה

אוקיי, אז גם זו דרך להפסיק קרב: קלאודיני אנג'לו הברזילאי חטף מכות נמרצות והחליט להפסיק להלחם, אך כשהשופט סירב לתת לו פסק זמן על פי החוקים הוא פשוט קיפץ מעל הכלוב שתוחם את הזירה ולא הביט לאחור. התירוץ הרשמי של המתאבק היה שהשופט לא עצר את הקרב כשמגן השיניים שלו נפל, אבל לא בטוח שהוא לא ירק אותו החוצה בכוונה כדי לעצור את הקרב ולהפסיק לספוג אגרופים. בכל מקרה, את המוניטין שלו יהיה קשה לו לשקם.

בחורה בביקיני VS פלפל חריף

במסגרת טרנד אתגרי האוכל הביזארים של אנשים מענים את עצמם עם מאכלים שונים ומשונים נתקלנו בבחורה הלוהטת הזו, שמלחיטה לבחון את הגבולות בעזרת פלפל חריף במיוחד. מדובר בתיעוד נדיר בן 8 (!) דקות ארוכות, שלעולם לא היינו שורדים, משעשע האתגר ככל שיהיה, אלמלא היה מדובר בבחורה חטובה במיוחד שעוסקת במלאכת האכילו בביקיני קטנטנן, שנותן לכל הנעיין אלמנט אירוטי משהו בצורה מפתיעה. או שזה סתם הראש המופרע שלנו. בכל מקרה, אנחנו לא בטוחים אם היא יותר אמיצה או יותר לוהטת - נאלץ לצפות בסרט שוב:

 

ושוב איתכם: הילוך איטי של חזה נשי

אמנם הבאנו לכם סרטון דומה ממש לא מזמן, אבל איך אפשר לוותר על סרטון שנושא את הכותרת "הציצי של חברה שלי ואחותה בהילוך איטי"? אי אפשר, זו התשובה הנכונה, למקרה שתהיתם. התירוץ הרשמי הוא מבחן למכשיר ה- galaxy note 3 של סמנסונג, אבל לא באמת אכפת לנו מה הסיבה, הדבר הזה מהפנט

.

מועמדת לתואר הנהגת הגרועה בעולם

אם היינו שר התחבורה כנראה שעל דברים כאלה היינו שוללים רשיון - מצב  שאמור לקחת במקסימום 20 שניות הופך לפיאסקו של 4 דקות תמימות, בו הנהגת הגרועה בהיסטוריה מנסה לצאת ממגרש חניה. אנחנו די בטוחים שהאוגר המת שקברנו בגיל חמש בשדה מאחורי הבית נוהג יותר טוב ממנה. אזהרה קטנה: הסרטון הבא עלול לעורר הרגשה בלתי מוסברת של תסכול וחיזוק סטריאוטיפים שוביניסטים. 

 בחור משפיל את עצמו לצלילי מייקל ג'קסון

מזל שדבר כזה לא יכול לקרות בארץ, בעיקר כי לא זכור לנו מתי פעם אחרונה נתקלנו במכונת מוזיקה במקום בילוי. האמריקאי התוסס שכנראה בילה יותר מדי זמן עם המוזקה של מייקל ג'קסון צילם את עצמו רוקד לצלילי " Man in the Mirror"' בארבעה ברים שונים, לתדהמתם של העוברים והשותים. מה שבהתחלה נראה מביך הופך להיות ממכר בשלב כלשהו וגורם לנו לחשוב שאולי הוא בכל זאת מצליח להרשים את הבחורות במקום, אבל אז זה שוב הופך להיות מביך. לראות ולא לרקוד:

ספורט אקסטרים

ולא מדובר באקסטרים רגיל - אלה זריקות כדורסל מגשר, זריקות פוטבול מדויקות ועשרות מטרים, פנדה על אופניים, רפטינג -סל (צריך לראות כדי להבין) ועוד שלל רעיונות מטורפים שמצטלמים מעולה:

וזהו. יצאנו להתרענן באוויר הסתיו הנעים, למרות שחברה שלנו טוענת שמתחיל להיות לה קר.

כן זה קרה - סתיו
זה הרוח, זה הרוח השובב, זה הרוח שהביא איתו הסתיו
 >>> המיליונר שמביך את עצמו באתרי הכרויות