אין תמונה
אין, מת על היריב לוין הזה. מת עליו בקטע אחר!

התיקון לחוק לשון הרע מבית מדרשו של ח"כ יריב לוין, לפיו יהיה ניתן לתבוע גם אנשים פרטיים בעקבות דברים שכתבו בפייסבוק או בבלוגים, מביא אותי להגיד דבר ברור וחד משמעי:

אני מעריץ את ח"כ יריב לוין. אני חושב שהוא ושאר חברי הכנסת הם אנשים חרוצים, ישרים, מסורים, נקיי כפיים, יודעי דרך ארץ, ופועלים ללא חת מבלי להתחשב באינטרסים עצמיים. הייתי רוצה לעשות ילד לכל אחד מהם (חוץ מלך, אנסטסיה מיכאלי, כי באמת יש גבול. אבל אני מוכן כפיצוי לעשות שניים לחברת מפלגתך המושכת, סופה לנדבר).

כן, חברים, חוק לשון הרע לא יסתום לי את הפה! אם אני רוצה לכתוב שראש הממשלה נתניהו הוא מוכשר כשד, ששר הביטחון ברק הוא אדם אחראי משכמו ומעלה, ששר הפנים ישי הוא אביר זכויות האדם, או ששר החוץ ליברמן הוא פשוט חתיך הורס - אעשה זאת ולא אחשוש מהתוצאות! ושמישהו ינסה לעצור אותי.

בתור מי שיש נגדו קבוצת נאצה בפייסבוק, וסופג השמצות, עלבונות, קללות ולשון הרע על בסיס שבועי מאנשים שמשוכנעים שלמי שנוהג להתעסק בבידור אין זכות להביע את דעתו בכל נושא אחר שבעולם – אני קורא ללוין וחבריו: המשיכו! אל תתנו לשום ביקורת לעכב אתכם מהמטרה העיקרית: להפוך אותי לאיש עשיר.

ולמה להסתפק רק ב-300 אלף שקלים פיצוי עוד לפני הוכחת נזק? אני מציע לכם ליזום כבר עכשיו את משטרת הסטטוסים והציוצים, משטרת המחשבות והרעיונות, שתקבל סמכויות לחדור לכם לפרטיות ולפשפש בכל דבר הדורש פשפוש, לשתול משתפי פעולה ברחבי האינטרנט שילשינו על כל מילה שיש בה אבק של דיבה ולשון הרע ויביאו להסגרתם של הפושעים הארורים, גם אם אלה יתחבאו מאחורי כינוי מומצא או מתחת לרצפת עץ בעליית הגג.

לא נחקור חשד לשחיתויות, לא נתהה על מניעי השלטון, לא נפקפק במנהיגינו הדגולים. לא נשקוט עד שכולם ילכו בתלם אחד: יישמעו אותו דבר, ייראו אותו דבר, יחשבו אותו דבר. רק כך יהיה לנו כאן חופש ביטוי אחיד ושוויוני לכולם. בעיקר לעשירים. כי בכל זאת, יש להם יותר כסף.

תחי הדמוקרטיה! תחי מדינת ישראל! יחי יחי יחי!

(עד אז: אתם מוזמנים ללכת ולקיים יחסי מין עם עצמכם. רק אם זה בהסכמה, כמובן)

אתם בעד או נגד חוק לשון הרע? כתבו לנו בתגובות

>> הטור הקודם: כהנא צדק, זילבר טעה
>> דרור גלוברמן: למה הציבור יוצא נגד העיתונאים?