אמילי שמיט (צילום: emily.kutschbach, Facebook)
מה עוד נשאר לה חוץ מלחייך? אמילי שמיט | צילום: emily.kutschbach, Facebook

אם אתם הורים לילדים קטנים, אז בטח כבר התמודדתם עם כמה וכמה פאדיחות שהם עשו לכם לאורך השנים. אבל עכשיו, כשבשעה טובה הילדים (לפחות הקטנים) חזרו לגנים - זה בדיוק הזמן להישען אחורה ולהתענג על פאדיחות שגרמו ילדים להורים אחרים.

אז מה הסיפור? את הרשת הציף בימים האחרונים סיפורה של פעוטה כבת שנתיים מארה"ב שבגדול עשתה לאמא שלה את הפאדיחה הגרועה מכולן אחרי ששלחה לאנשי הקשר שלה תמונת עירום.

אמילי שמיט, בת 30 מאוהיו, פרסמה לאחרונה בפייסבוק איך בתה הקטנה קאריסין שיחקה עם הטלפון הנייד שלה בזמן שהתלבשה, ומבלי ששמה לב צילמה תמונה של הישבן החשוף שלה.

לטענתה של אמילי, לא היה לה מושג ממה שקרה עד שאחד מחבריה לעבודה שלח לה הודעה ובה הודה לה על תמונות העירום - ורק אז היא הבינה מה בדיוק עשתה בתה הקטנה בזמן שהתלבשה.

בשיחה עם כתבים מקומיים, שמיט סיפרה שקאריסין שלחה תמונה של הישבן שלה ללא פחות מ-15 חשבונות סנאפצ'אט של אנשי קשר שלה: "חלק מהאנשים שקיבלו את התמונה עובדים איתי ואחרים הם אנשים שלא דיברתי איתם המון זמן", סיפרה האם המובכת.

"מישהו שהיה מאוהב בי בתקופת הלימודים קיבל את התמונה, לקוח לשעבר שלי קיבל את התמונה וגם מישהו שעבד איתי פעם. אחרי שהבנתי מה קרה, שלחתי להם הודעה שבתי צילמה את התקרה, או שזאת תמונה של כף רגל", סיפרה בהומור.

למרות העובדה שהפרשה גרמה לה למבוכת ענק - אמילי הצליחה לראות את הצד החיובי בתקרית וכתבה על זה פוסט בפייסבוק שהפך לוויראלי עם יותר מ-5,000 לייקים, ומאוחר יותר היא גילתה שתקרית דומה קרתה לאחרים והוסיפה: "מישהו כתב לי שהבת שלו צילמה אותו ערום בפייסבוק לייב - אז לא קרה רק לי. איזו הקלה".

סיבה נוספת שבגללה אמילי לקחה את כל העניין בקלות היא העובדה שהתמונה נשלחה בפלטפורמה שמוחקת תמונות תוך יממה. "חייבים לראות את הצדדים החיוביים בסיפור הזה", היא אמרה. "התמונה לא נשמרה ואף אחד גם לא עשה צילום מסך. היא אבודה לנצח. חצי נחמה לאישה שכולם ראו לה את התחת על הבוקר".