תחשבו על הדבר המביך ביותר שקרה לכם ליד בן או בת הזוג שלכם - עכשיו תכפילו את זה - ועדיין לא תתקרבו למה שקרה לאדן גרנט, בת ה19 ממערב סאסקס.

סיפורה של הצעירה הבריטית הפך לוויראלי לאחרונה, אחרי שסיפרה בחשבון הטיק טוק שלה על האירוע הביזארי אליו היא נקלעה בדירה של בן הזוג שלה קריי.

גרנט מספרת שהכל התחיל אחרי שיצאה להשתמש בשירותי הלובי בבניין של קריי, אחרי שלטענתה "היא לא מסוגלת להשתמש בשירותים בדירה שלו בגלל שהיא מתביישת" ולכן, היא מקפידה לרדת בכל פעם לקומת הכניסה בשביל מספר 2.

אלא שהפעם, כך מתברר, התוכנית שלה הסתבכה אחרי שגילתה לתדהמתה שמיכל המים בשירותי הלובי לא תקין ואי אפשר להדיח את החבילה שהיא הורידה שם. מה היא עשתה? סחבה אותה עד לדירה של קריי.

@edengrant

Oh. My. God. Traumatised is an understatement. I can’t go to the toilet in the same flat as my boyfriend so I went elsewhere and this happens. ##poo

♬ something traumatic - courtneyleehewitt

בסרטון שעלה לחשבון של גרנט אפשר לראות אותה מופיעה בדירתו עם הגוש בידה בדרך אל תא השירותים - ואם זווית הצילום שלה לא הספיקה, אז גם בן זוגה החליט לתעד את הרגע הבלתי נתפס שנצפה כמעט 1.5 מיליון פעמים וקיבל יותר מ-268 אלף לייקים ברשת החברתית.

כתבים מקומיים פנו אל גרנט אחרי שהסרטון הפך לוויראלי ושאלו אותה למה היא לא שקלה פשוט להשאיר את הקקי באסלה? ולטענתה האפשרות הזאת בכלל לא נשקלה: "לא היה שום סיכוי שהייתי משאירה את זה שם. אין מצב, אני לא מסוגלת לעשות את זה. אני חושבת שהיה עדיף לעשות את מה שאני עשיתי".

באשר להחלטה להעלות את הקטע ההזוי לרשת, גרנט סיפרה שבן זוגה הסתייג מהחלטתה, ולמרות זאת, היא חשבה שזה מצחיק מאוד ולכן העלתה את הסרטון בכל זאת. "אני מסוג האנשים שלא אכפת להם מכלום", הוסיפה. "אם אני חושבת שמשהו מצחיק, אז אני אעלה את זה לחשבון שלי – אפילו אם חבר שלי חושב שזה מגעיל".