מירוץ אופנועי שטח קיבל תפנית מופלאה לפני כמה ימים אחרי שאחד המתחרים הפתיע את החברה שלו עם הצעת נישואים יוצאת דופן – וכמובן שהכל תועד, עלה לרשת והפך לוויראלי.

אז מה קרה שם? אחד מנהגי התחרות, ג'רמי דורסט בן ה-30 ממיאמי שבפלורידה, גרם לזוגתו, שרה, להחסיר פעימה לא רק בגלל ההצעה המפתיעה - אלא בגלל הדרך בה בחר לעשות זאת, במהלכה הוא סייף תאונה שגרמה לשרה להחסיר פעימה.

בסרטון שתיעד את הרגע המרגש אפשר לראות איך האופנוען מחליק עם כלי הרכב שלו על המסלול ונופל על הקרקע, ובשלב הזה, כשזוגתו רצה אליו, הוא נראה לפתע כשהוא כורע ברך, מעמיד פנים שהוא פצוע, כל זאת בזמן שמישהו מההפקה ניגש "לראות שהוא בסדר".

בפועל, דורסט העביר לאיש ההפקה את הקופסא עם הטבעת, וכשרה ניגשה לראות שהכל בסדר עם בן זוגה - אז הוא שולף את הטבעת מול כל הצופים הנרגשים ופתח את חגיגות האירוסים.

בשיחה עם כתבים מקומיים, דורסט סיפר שההצעה לא הלכה בדיוק כמתוכנן בגלל שהוא פספס את המקום שבו אמור היה ליפול, ולמרות זאת, שרה בסופו של דבר הסכימה להתחתן איתו - אז הוא מגדיר את זה בתור ניסיון מוצלח.

"ציפיתי שהיא תרביץ לי חזק יותר על זה שהפחדתי אותה, אז הכל טוב", סיפר האופנוען. "בכנות, אני לא יכול לתאר את האושר של אותם רגעים – זה היה כמו לזכות בלוטו", ושרה מצדה סיפרה שלא היה לה שום מושג שג'רמי עומד להציע לה להינשא לו, ובאותם רגעים היא פשוט חוותה סערת רגשות בלתי נשלטת.

"בהתחלה הייתי מבולבלת כי לא הבנתי מה לא בסדר באופנוע ומה גרם לו ליפול", היא סיפרה, "אז אמרו לי לגשת לראות מה קרה לו והתחלתי לדאוג כשראיתי שהוא לא קם על הרגליים. כשהוא שלף את הטבעת הייתי המומה, כמו שאפשר לראות בווידיאו. ברגע שהשוק הראשוני עבר, הייתי מאושרת", סיכמה והוסיפה שהם צפויים להתחתן כבר בחודש הבא.