"לא הבנתי, זה החתונה שלי או רסלמניה?": בחור אמריקאי החליט "להכניס עניין" לטקס הנישואים שלו וארגן מערכון היאבקות הורס רגע אחרי קבלת הפנים. בסרטון, שהפך לוויראלי ברשתות החברתיות, אפשר לראות את אנרדו פוניה מחקה את המתאבק האהוב עליו בכל הזמנים, דוויין "דה רוק" ג'ונסון - ונכנס לעימות לכאורה עם אחד האורחים.

בתיעוד הביזארי שכאמור הפך לוויראלי ברשת, אפשר לראות את האורח תופס את המיקרופון ומציג את עצמו בתור כריס ג'ריקו, המתאבק הקנדי רגע לפני  שהשניים "הולכים מכות" מול כולם, אז הכלה מתערבת ומכה את ג'ריקו עם כיסא מתקפל.

פוניה, כלומר "דה רוק", נראה רגע אחרי כשהוא מבצע את מהלך ה-Rock Bottom (הפינישר של ג'ונסון)  ומכה את היריב שלו עם ה-Peoples Elbow. "ביום החשוב ביותר בחיי חשבתי שזה יהיה מתאים לתת את הכבוד המתאים למתאבק הגדול בכל הזמנים", הוסיף החתן. "תודה לך דה רוק".

View this post on Instagram

A post shared by Barstool Sports (@barstoolsports)

View this post on Instagram

A post shared by therock (@therock)

הסרטון של פוניה נצפה כבר אלפי פעמים בחשבון האינסטגרם שלו, ואז עלה לחשבונות נוספים וגרף בהם מיליוני צפיות ואינספור תגובות. "אחי אתה ענק", כתב אחד המגיבים. "מקווה מאוד שייצא לג'ונסון לראות את זה".

"מזל טוב לך ולאשתך!", כתב מגיב נוסף. "לא הפסקתי לצחוק לאורך כל הסרטון", ובינתיים, מגיב אחר תהה מה עבר בראשה של אשתו לאורך כל המערכון. "וואו, זה מביך ברמות", כתב אחד הגולשים. "מדהים כמה רחוק אנשים יילכו בשביל להיות כל כך לא מצחיקים", ומגיב אחר הגדיר את התעלול בתור "הדבר הכי מטומטם שהוא ראה בחייו".