אין תמונה
אני? מסובבת אותך? על האצבע? תתעורר, סער. אני חולה לך על כל קוץ בפדחת

משחק הכוחות המתמשך בין איילה וסער מצליח לבלבל גם אותנו לרגעים. אבל התמונה הכוללת ברורה למדי: איילה חיזרה אחרי סער במשך חודש וחצי, ולבסוף הוא נכנע לה. גם היום, אחרי שכביכול השיגה אותו, משחק החיזור ממשיך. אבל מי מחזר אחרי מי? לנו זה נראה שהיא זו שממשיכה להתחנף ולהיצמד אליו. כל דיירי הבית, לעומת זאת – כולל סער – בטוחים שהיא מסובבת אותו על האצבע. וסער, שאמור לדעת איפה הוא עומד מולה, עדיין נופל כל פעם מחדש במלכודת המסכה הרגועה שלה, ובארשת האדישות. אם היא מותחת עליו ביקורת, אם היא לרגע לא מחמיאה ומפרגנת, אם היא פוזלת לכיוון חברויות או התקשרויות אחרות, הוא נכנס עמוק לעמדת התגוננות ופוצח במלחמת הזוגיות העתיקה מכל – מי זקוק למי פחות.

אז אנחנו יודעים שלאיילה אין באמת לאן ללכת, וכמו שהיא העידה– היא זקוקה לו ולאישור שלו יותר מכל אחד בבית, והוא זה שיכול לפרק אותה לגורמים עם הפנייה אחת של העורף והקרחת. הוא לא יודע את זה, אנחנו כן – אבל אותו כבר אי אפשר להציל. לפחות אנחנו נפיק תועלת מערימת הטעויות של העורך דין המתוסכל במדינה. אז איך תדע שהאישה שלך רוצה אותך ואתה לא ממש צריך להתאמץ?

אתה אומר לה שאתה רוצה לבד, והיא נשארת

אם אתה אומר לה ללכת, והיא נשארת, היא בכיס שלך. גם אם היא אומרת שהיא רוצה לדבר רק כדי לסגור דברים יפה. גם אם היא כועסת עליך. גם אם יוצא לה עשן מהאוזניים ותכף תבוא לכיוונך כאפה מנערת, אל תתרגש, היא עדיין מאוהבת בך. תחשוב לרגע מה היה קורה אם המצב היה הפוך והיו מבקשים ממך ללכת. מה הסיבה היחידה שהייתה משאירה אותך בסביבה? נכון, אם אתה מאוהב ומפחד לאבד. אז אם צלחת את מבחן ה"אני רוצה לבד" (מספיק לבקש פעם אחת) והיא עוד שם, תוריד הילוך ואל תתרגש. כמה שהיא כועסת, היא אוהבת והיא לא הולכת לשום מקום.

היא מתיפייפת ומתגנדרת בלי סיבה

כמו טווס שלא פורס את הנוצות שלו למען כל טווסה שעוברת בסביבה, גם אנחנו לא יוצאות מהטריינינג אם אין את מי להרשים וללכוד. תפנים: אף אישה לא באמת מתגנדרת בשביל עצמה. תכל'ס: זאת עבודה: להתאפר, להתלבש, שיער, להתאים צבעים, לעלות על עקבים: ע-ב-ו-ד-ה! אנחנו לא מתיפייפת בשביל עצמנו. אף פעם. זו אגדה אורבאנית. לגברים יש נטייה לשכוח את הנקודה הזאת ולקטלג נשים כמשקיעות בעצמן מול אלו שלא. הקטלוג הנכון הוא – מחפשות, או עדיין לא בטוחות מספיק בזוגיות שלהן, מול הרגועות. איילה טורחת עם המייק-אפ, המיני והעקבים וזה לא רק למצלמות. אף אחת מבנות הווילה לא משקיעות בלוק יותר ממנה. את זה משום מה סער לא מפנים, המסכן. אז כשאתה רואה את הבחורה שלך מתיפייפת ואין לה לאן ללכת, כשהיא מאופרת בבית, וכשהיא עוטה על עצמה בגדי תחרה צמודים בשגרה, אתה יכול להישען אחורה וליהנות. גם אם היא תקעקע את המנטרה: "אני עושה את זה בשבילי" על המצח, אין לך מה לדאוג: היא טרחה בשבילך.

איילה רשף וסער שיינפיין (תמונת AVI: האח הגדול)
לא יודע איך אני סולח לך עכשיו איילה. האפשרות היחידה היא שתגידי "כן" לכל מה שאני אומר. גם אז, לא בטוח | תמונת AVI: האח הגדול

סממן העין הנודדת

הסעיף הזה הוא למנוסים בלבד. מי שלא בילה מספיק עם בחורות יכול לעבור הלאה, או לקרוא ולחכות בסבלנות שיום יבוא וייפול לו האסימון. שים לב: בחורה שמעוניינת בגבר לא יכולה לנקוט פעולה אגרסיבית, מפאת הכבוד העצמי וחלוקת התפקידים הקלאסית בין המינים (אתה מחזר, היא מחכה בסבלנות שתאזור אומץ). מה שנשאר לה זה העיניים. היא יכולה להתעלם ממך כל הערב, להתייחס לכל שמוק בסביבה ולהתעמק בשיחות לא מעניינות עם אחרים. היא יכולה לעשות איתך ברוגז, לישון בקצה המיטה, לעשות אוכל רק לעצמה ולהחליף לך ערוץ מול הפרצוף. אבל היא לא יכולה למנוע מהעיניים שלה לנדוד לכיוונך.

מספיק שתפסת אותה מחפשת אותך בעיניים פעם אחת או בוחנת מה אתה עושה בזמן שהיא חושבת שאתה לא מסתכל, והמשחק נגמר. ניצחת. כמה פעמים איילה עושה פרצוף חמוץ לסער, מפנה לו גב, קמה והולכת, אבל תמיד מגניבה מבטים לכיוונו? סער לא טורח לבחון אם היא בוחנת אותו, וסתם סובל. שים לב לעיניים, חביבי. אתה יכול לחסוך לעצמך את כאב הראש הזה ולדעת בדיוק איפה אתה עומד מול הבחורה שלך, ובלי הרבה מאמץ.

תסמונת השיער המתנפנף

אין תמונה
איילה והשיער המפליל

היא מדברת איתך על פוליטיקה, ההתחממות הגלובלית, המצב בהאיטי או השד יודע מה, והיא נוגעת בשיער שלה ומניפה אותו מצד לצד – אתה מוצא חן בעיניה. אין לך מה להתאמץ להישמע חכם יותר או פתאום להפוך לפילנתרופ, כי אתה עוד עלול להרוס, וחבל. אם היא חושפת צוואר, נוגעת בו, ועל הדרך גם משחקת בשפתיים שלה, אתה כבר יכול כבר לתכנן מהלך של יד על הברך או על הכתף, כי היא כבר ממש רוצה אותך. אבל שים לב: יש לשחק בשיער ויש לשחק בשיער. איילה נוטה לשחק בשיער שלה גם בלי אג'נדה (מסרקת אותו עם האצבעות). אל תתבלבל. יש צורך בעבודת בלשות, אבל קלה ביותר. ברגע האמת אתם צריכים להבדיל מתי זה מכוון מטרה ומתי זה סתם משעמום. מספיק שהפנים שלה לא קפואות, היא מחייכת, והמשחק בשיער כולל הנפות, ואתה בכיוון הנכון.

היא לא מפסיקה להחמיא לך

לא יודעת אם מישהו ראה את זה או שאני המכורה היחידה, אבל השבוע סער ואיילה ישבו לעשן סיגריה ובין המריבות טרחו לשוחח. בשיחה איילה החניפה לסער על אימו היפה שנראית צעירה לגילה בעשר שנים לפחות. רק זה לבד היה צריך להדליק נורות אדומות גדולות לסער שהיא מאוהבת בו עד מעל לראש. אז אם הבחורה שלך מתחילה להחמיא לך בלי הכרה (וגבר, פתח מודעות עצמית! זה הזמן! תזהה מתי המחמאות כבר לא הגיוניות), אז היא ממש, אבל ממש, רוצה אותך. מכל הסממנים, זה הסממן הכי כבד. עד כדי כך שאם זה קורה, אתה כבר רשאי להתחיל לחשוב שאולי כדאי לך לסמן לה לבוא איתך למיטה. בשלב הזה, אפילו 70 מצלמות לא יעצרו אותה מללכת איתך.

>> אחרי שהבנת שהיא רוצה אותך, בוא תלמד איך לא להשתעמם ממנה