קייב: תושבי בירת אוקראינה נדהמו לגלות השבוע אדם אלמוני צועד באחד הרחובות הראשיים בבירה כשהוא עירום לחלוטין – אבל מה שקרה דקות לאחר מכן כבר ממש זעזע את כולם.

עדי ראייה לתקרית סיפרו שהאירוע הביזארי התרחש בזמן שעת השיא בכבישי קייב, כאשר אותו גבר נודיסט החליט לעלות על אחד הכבישים בעיר עירום כביום היוולדו ולחסום את התנועה.

עובר אורח תיעד את הרגע ההזוי שבו הבחור האלמוני החליט לחסום את נתיב הנסיעה, ומהר מאוד, כמובן, האירוע הסתבך אחרי שאחד הנהגים יצא ממכוניתו, התעמת עם הנודיסט ודרש ממנו לפנות את הדרך. למרות זאת, הגבר העירום המשיך לחסום את הכביש בהתרסהף, ובאותו רגע הנהג העצבני פשוט הרעיד אותו עם אגרוף עוצמתי לפרצוף.

 

 

אם תאזינו היטב להקלטת התקרית תוכלו לשמוע את רגע הפגיעה המצמרר שגרם לנודיסט להתרסק על הכביש מחוסר הכרה, ויותר מזה - תוכלו לשמוע גם את קולות ההלם המצמררים של האנשים שעמדו סביב וצפו בתקרית.

בשלב הזה לא ידוע מהו מצבו הרפואי של הנודיסט או האם כוחות המשטרה בבירה הוציאו צו מעצר נגד הנהג, אבל מה שכן ברור הוא שהסרטון כאן למעלה הגיע מהר מאוד לרשתות החברתיות והפך למגה ויראלי.

רקס צ'פמן, שחקן ה-NBA לשעבר, שיתף את הסרטון בחשבון הטוויטר שלו וכתב: "תיזהרו ממה שאתם מאחלים לעצמכם", ומאז אותו ציוץ הסרטון כבר נצפה יותר מ-3.5 מיליון פעמים.