ליסה אן, אחד השמות הכי מוכרים ובולטים בתעשייה הכחולה חשפה לאחרונה כיצד תכננה לשנות את הקריירה שלה לחלוטין - רגע לפני שהיא הפכה לכוכבת בינלאומית.

כוכבת הפורנו לשעבר סיפרה בריאיון לכלי התקשורת בבריטניה שהיא תכננה לפרוש כשהגיע מבחינתה לשיא שלה, בשנת 2008, אלא שאז היא לוהקה לגלם את הפוליטיקאית שרה פיילין בפרודיית הפורנו Who’s Nailin’ Palin – ליהוק שהפך אותה לאחת מכוכבות הפורנו המפורסמות בעולם.

אן מספרת כי המשבר הגדול שחוותה הגיע בתחילת העשור הקודם, ובעיקר בעקבות השינויים הגדולים בתעשייה. לטענתה, זו הייתה תקופה שבה יותר ויותר נשים התעניינו בהשתתפות בהפקות פורנו, מה שהוביל לכך שהיחס כלפי הטאלנטים הלך והתדרדר.

View this post on Instagram

A post shared by Lisa Ann (@thereallisaann) on

View this post on Instagram

A post shared by Lisa Ann (@thereallisaann) on

"הכל הפך להיות אגרסיבי מאוד", היא מספרת. "לא רק שהתחילו לצלם סצנות בקצב מסחרחר, גם התוכן נהיה קיצוני יותר. הרבה חברות ביטלו איתי הפקות בגלל שלא הסכמתי שיחנקו אותי, יכו אותו או יירקו עליי". 

אן, אחת הנשים הוותיקות בתעשייה, נכנסה אליה לקראת סוף שנות ה-90, לאחר שעזבה את עבודתה כרקדנית אקזוטית ועברה ללוס אנג'לס.

"באותן שנים, בשנות ה-90, ההפקות נראו אחרת והמפיקים העריכו את הבנות", מספרת אן. "לא היו הרבה נשים שרצו לעשות מזה קריירה, אז הבמאים התייחסו עם כפפות של משי לאלו שכן".

"ההפקות היו ממש כמו הפקות קולנוע רגילות" מספרת אן. "היו מתקשרים אלייך יום לפני ושואלים אותך מה את רוצה לארוחת צהריים. מעבר לזה, הם נהגו לוודא שנשים עבדו רק עם הגברים שהיה להן נעים לעבוד איתם".

View this post on Instagram

A post shared by Lisa Ann (@thereallisaann) on

מאוחר יותר כבר הפכה אן לאחת הכוכבות המזוהות ביותר עם קטגוריית MILF, ולמרות ההצלחה האדירה שלה בתעשייה, בשנת 2014 היא החליטה לפרוש, ובדומה למיה קאליפה היא הפכה לאושיית רשת עם מיליוני עוקבים ברשתות החברתיות.

כאשר נשאלה מה הניע אותה לעזוב, ליסה ענתה שפשוט הגיע זמנה לעבור הלאה. "אהבתי מאוד את התעשייה וכל מה שהיא עשתה עבורי. אני עדיין נוהגת לבוא לכנסים ולהשתתף בפאנלים בכיף. למרות זאת, לאורך השנים הכל השתנה כל כך, והפך לכל כך לא מכבד, שהרגשתי שזה הזמן שלי להמשיך בדרכי".