פורץ אלמוני שחדר לנכס בעיר ניוקאסל שבצפון אנגליה, הבין מהר מאוד שהוא פרץ למקום הלא נכון אחרי שהתברר לו מיהו בעל הבית בנכס אותו התכוון לשדוד.

הפורץ חסר המזל, שזהותו טרם התבררה, נכנס לגינת האחוזה אותה תכנן לשדוד - ואז מצא בה את אדי הול - זוכה תחרות "האיש החזק בעולם" לשנת 2017 בזמן שהוא משתכשך בג'קוזי שלו. אופסי.

לאחר שסיפור הפריצה עלה לכותרות, סיפר הול לכלי התקשורת המקומיים כי הוא הבחין בפורץ, אותו הוא תיאר כ"גבר מבוגר", וניגש לגרש אותו באסרטיביות - ובתגובה, העבריין הרים את אגרופיו באוויר והזמין את השרירן הבריטי להילחם מולו. אופסי 2.

View this post on Instagram

A post shared by Eddie hall - The Beast (@eddiehallwsm) on

הול התייחס לתקרית בריאיון עם כתבים מקומיים וסיפר: "הוא הרים את הידיים שלו באוויר כאילו הוא מזמין אותי לקרב אגרוף. הבן אדם לא נורמלי. אני חושב שהתקרית הזו רק מוכיחה שלא משנה מה המוניטין שלי - אני עדיין מצליח מושך אליי כל מיני פסיכים".

מעבר לזכייתו בתחרות "האיש החזק בעולם" לפני כ-3 שנים, הול זכה גם בתואר "האדם החזק בבריטניה" 6 שנים ברציפות, וכיום, הוא מוכר בענף בתור "החיה" (The Beast) בגלל גודלו האימתני; 1.90 מטרים ומשקל של 158 ק"ג.

View this post on Instagram

A post shared by Eddie hall - The Beast (@eddiehallwsm) on

הול הוסיף כי זו לא הפעם הראשונה שהוא נאלץ להתמודד עם אנשים שחדרו אל שטחו הפרטי, אם כי בעבר אלו היו בעיקר מעריצים אובססיביים, ולטענתו, היו בעבר אנשים שקפצו מעל גדרות ביתו בשעות הבוקר המוקדמות והעירו אותו בשביל לבקש חתימה או סלפי.

"זה אולי נשמע תמים לחלוטין, אבל זה מאוד מבהיל", הוא סיפר. "אנשים קופצים מעל שערים וגדרות, ואפילו עשו לי חורים בשיחים בשביל להזדחל פנימה".