דרמה בכנסייה בדרום ארה"ב, שם כומר נאלץ לעצור את הדרשה שלו בגלל תגרה שפרצה במקום. התקרית ההזויה תועדה כולה בשידור חי ברשת, ממש ביום שאחרי חג המולד, ומאז הפכה לוויראלית ברשתות החברתיות.

בסרטון אפשר לראות את הכומר קווין אדמס מדבר אל בני הקהילה, כשבשורה הראשונה יושב אדם עם סריג סגול. לפתע, גבר בחולצה לבנה קצרה מגיע אל הבחור בשורה הראשונה ונותן לו לפתע אגרוף לפנים. עד מהרה פורץ במקום עימות פיזי בין השניים, והכומר אדמס נראה כמי שמנסה להרגיע את הרוחות, רגע לפני עצירת השידור.

על פי הדיווחים של רשת ABC, שוטרים שהוזעקו למקום עצרו את הגבר בחולצה הלבנה, מרקוס טרמל ויליאמס. שסיפר בחקירתו הראשונית כי תקף את האיש בסריג הסגול אחרי שהוא העליב את אימו. מאוחר יותר, הקורבן התברר להיות בכלל כומר צעיר.

"הוא פשוט בא אליי והתחיל להרביץ לי בלי שום סיבה", סיפר קורבן התקיפה בזמן שוויליאמס עצמו הפסיק לשתף פעולה עם החוקרים. הכומר אדמס הגיב גם הוא מאז לתקרית וסיפר שהוא מכיר את החשוד באופן אישי – וטען שלא מזמן הוא השתחרר ממוסד גמילה.

"אני חושב שהוא נפל שוב לסם, כי כשהשתלטנו עליו הוא לא הבין איפה הוא נמצא בכלל", ציין הכומר אדמס. הוא הוסיף מאז שהוא וחברי קהילה הצליחו להרגיע אותו בסופו של דבר וכרגע כולם תומכים בכך שהוא יחזור למוסד הגמילה ממנו הוא יצא כנראה מוקדם מדי.