"בסוף היום, זה הגוף שלי, הבחירה שלי ואני זו שאחליט מה אני רוצה לעשות": צעירה תושבת ארה"ב הסעירה את רשת לאחרונה לאחר שהעמידה למכירה את בתוליה ברשת.

קטיה בת ה-19 במקור מאוקראינה, פרסמה את ההצעה הביזארית שהל באתר היכרויות אמריקאי, ותוך זמן קצר הפך סיפורה לוויראלי בכל העולם.

הצעירה העלתה את סרטון ההצעה אל הפרופיל שלה באותו אתר, וכמה ימים מאוחר הסרטון כבר פרש כנפיים והחל להשתולל ברשתות החברתיות – במיוחד במזרח אירופה ורוסיה.

"אני במקור מאוקראינה, אבל היום גרה בארה"ב", סיפרה קטיה בקליפ הקצר. "אני יודעת לדבר אנגלית, אוקראינית וקצת רוסית, והסיבה שאני מעוניינת למכור את הבתולים שלי היא בגלל שאני רוצה לטייל, לחוות יוקרה, לחיות את חיי ולהיות מאושרת".

מיותר לציין שזו ממש לא הפעם הראשונה שמישהי מפרסמת את הבתולים שלה למכירה, ורק לפני חודשיים פרסמנו כיצד ליה, תושבת לונדון בת 24, מכרה את בתוליה לחבר פרלמנט מקומי תמורת 1.6 מיליון דולר.

 

קטיה
"אני רוצה לטייל, לחוות יוקרה, לחיות את חיי ולהיות מאושרת" | צילום: VK: plohie_novosti

קטיה הוסיפה להצעה סדרת תמונות שלה בהלבשה תחתונה וסיפרה שהיא מתכוונת למכור את בתוליה תמורת 100 אלף יורו, וכמו כן היא מקווה למצוא בעתיד בעל שיהיה מסוגל להשקיע בה לפחות 10,000 יורו בחודש. נכון לעכשיו, עדיין לא ברור אם היא בכלל קיבלה תגובות על ההצעה הביזארית שלה.