כתב חדשות דרום אמריקאי קיבל הפתעה מאוד לא נעימה דקות ספורות לפני שעלה לשידור, אחרי ששודד חמוש באקדח גנב לו את הטלפון הנייד – וכמובן שכל הרגע המבהיל תועד במצלמות והפך מהר מאוד לוויראלי.

כוכב האירוע, דייגו אורדינולה, עמד מול אצטדיון הכדורגל של קבוצת ברצלונה דה גואיאקילש באקוודור, תכנן להתחיל את הדיווח שלו מעמדת השידור, אלא שאז כאמור שודד במסכה שלף עליו ועל הצלם שלו אקדח, ודרש: "תביאו לי את הטלפונים שלכם", הוא נשמע אומר לשניים בזמן שהיכה את המיקרופון. "הטלפונים, עכשיו!".

אחרי שניות קצרות של בהלה, השניים נענו לדרישותיו, ורק אחרי שהוא קיבל את שני המכשירים הסלולריים, הוא ברח מהמקום בריצה, עלה על אופנוע ונמלט מהמקום כשהוא משאיר את אורדינולה והצלם לצדו המומים לחלוטין.

השוד המזוין התרחש כאמור דקות ספורות לפני השידור של אורדינולה בערוץ DirectTV Sports, ואתר החדשות האקוודורי, "אל הראלדו", דיווח שהתקרית התרחשה ביום שישי האחרון, ומאז שפורסמה מסעירה את תושבי המדינה הלטינית.

"עצוב לראות מה שנהיה מהמדינה שלנו", כתב אחד הגולשים, ובינתיים, גולש אחר התרגז על כך שהשוד לא רק קרה באור יום, אלא גם מול המצלמה. "אי אפשר אפילו לעבוד פה בשקט. השוד הזה קרה ב-13:00 מחוץ לאחד האצטדיונים הכי גדולים במדינה. זה פשוט ביזיון מה שאנחנו חיים פה".