מלכת יופי לשעבר ושוטרת בהווה נשלחה למעצר בית לתקופה של קרוב לארבעה חודשים לאחר שנמצאו ברשותה סמים סינתטיים. אלכסנדרה חרמיסיניה בת ה-29, מפקחת במחלקת הארכיון של משרד הפנים במחוז זיילצובסקי שבדרום רוסיה, נתפסה בחודש אוקטובר כשהסמים הקשים ברשותה.

גורמים המעורים בפרטי התקרית סיפרו שחרמיסיניה נתפסה כשברשותה שקית פלסטיק עם ככמה גרמים של סם מסוג מפדרון (המוכר גם בתור "ווייט מג'יק" או "מיאו-מיאו") שמזכיר בתופעות הלוואי שלו MDMA או קוקאין.

 

מפקחת (צילום: Омбудсмен полиции, VK)
חרמיסיניה בימים טובים יותר | צילום: Омбудсмен полиции, VK

המפקחת הואשמה באחזקת סמים שלא כחוק ובכמות גדולה, בותום הדיון המשפטי צויין: "בהתחשב בממצאי החקירה, חומרת העברה ופרטים אישיים על הנאשמת, הוחלט בבית המשפט להאריך את מעצרה לתקופה של 3 חודשים ו-30 ימים".

חרמיסיניה הכתה גלים בכלי התקשורת המקומיים בעיקר לאחר שנחשף עברה בתחרויות מלכות יופי שונות ברוסיה, ולמעשה, רק בחודש מרץ האחרון המפקחת הצעירה זכתה בתחרות הגרנד פרי של "מיס פאשן 2021". בריאיון שערכה אז, היא ציינה שהיא אוהבת להשתתף בתחרויות יופי כי זה גורם לה להרגיש נשית – וזה גם נותן לה הזדמנות להתחמק קצת מהעבודה.

 

מפקחת (צילום: Омбудсмен полиции, VK)
הנאשמת בתחרות יופי במרץ האחרון | צילום: Омбудсмен полиции, VK

על פי ההערכות, חרמיסיניה תשוב לבית המשפט בתום תקופת מעצר הבית ובמידה והיא תורשע במעשיה היא עלולה להישלח לתקופת מאסר של 10 שנים ולהידרש לשלם קנס בשווי של 500 אלף רובל (כ-6,800 דולר). לא נעים.