"התחושה? זה ממש כמו לאבד בן משפחה": בני זוג מנאשוויל טנסי, נחרדו לאחרונה לגלות כי אחד השכנים שלהם הרג את קנגורו המחמד שלהם בזמן שיצאו לסידורים. התקרית הביזארית התרחשה ביום רביעי האחרון, כאשר הופ וכריס לי חזרו לביתם ומצאו את גופתה של קרטר, חיית הכיס האהובה שלהם, כשהיא ללא רוח חיים לצד הגורים שלה.

"צרחתי באימה אחרי ששמתי לב שהגורים שלה היו לידה", סיפרה הופ בשיחה עם כתבי WKRN. מאז פרסום התקרית שעוררה לא רעש באזור המגורים של בני הזוג, התברר שמי שפגע בחיה הוא אחד השכנים של בני הזוג לאחר שלטענתו היא תקפה את אשתו.

ממצאי החקירה הראשונית חושפים כי האירוע החל להתגלגל אחרי שהקנגורו ברחה מהמתחם שלה. בני הזוג ציינו כי השכנים יצרו איתם קשר במהלך היום וסיפרו להם על בריחתה של קרטר, ובתגובה הם ענו להם שיחזרו רק מאוחר יותר ושהם יכולים להחזיר את החיה חזרה לכלוב שלה בעזרת מזון.

אשתו של השכן, שפרטיה לא הותרו לפרסום, ניסתה להחזיר את הקנגורו בעצמה וכאמור הותקפה – מה שהוביל את בעלה להתנפל על קרטר ולחנוק אותה למוות.

טים ביילי, השריף של מחוז סאמר, פרסם הודעה לתקשורת ובה ציין שכוחות משטרה הוזעקו למקום בסביבות השעה 17:00 בעקבות דיווחים על "גבר שנלחם בקנגורו", ונכון לעכשיו לא ברור האם השכן יובא למעצר על מעשיו, ובינתיים הופ וכריס שוקלים האם להגיש תביעה נגד בני הזוג שאחראים למותה של חיית המחמד שלהם.

"זה מאוד מצער אותנו כי אנחנו מאוד אוהבים את השכנים שלנו", ציינה הופ. "רק לפני כמה ימים גיליתי שהיא נדבקה בשפעת ושלחתי לה מארז החלמה מתנה. עכשיו תראו איפה אנחנו נמצאים. אנחנו לא רוצים שום מתיחות עם אף אחד, אבל המצב הזה ממש נורא בשבילנו".