ילדה בת תשע הפכה לגיבורה מקומית בפלורידה אחרי שנחלצה לעזרת אמה שהותקפה על ידי שודד. התקרית ארעה בתחילת החודש מחוץ לחנות כלבו בווסט פאלם ביץ', כאשר דניאל מובלי הלכה למכוניתה יחד עם בתה, ג'ורני. לפתע, שודד חמוש תקף את האם בניסיון לגנוב לה את הארנק, ובתגובה ג'ורני תקפה אותו והבריחה אותו מהמקום.

בסרטון שצולם במצלמת אבטחה אפשר לראות את הרגע שבו השודד מתנפל על דניאל ומפיל אותה לרצפה. למרות זאת, כאמור, בת ה-9 מיהרה לעזור לאמה ותקפה את העבריין חזרה עם סדרה של אגרופים לפרצוף, עד שלבסוף הוא נראה דוחף את הילדה לרצפה ונמלט מהמקום.

השודד, שזוהה מאוחר יותר בתור דמטריוס ג'קסון בן ה-29, נתפס יומיים מאוחר יותר וכעת מואשם בשוד ותקיפה. בינתיים, התיעוד של ג'ורני הפך לוויראלי ברשתות החברתיות ומאז הכה גלים בכלי התקשורת באזור. בשיחה עם כתבי אתר החדשות WSVN, בת ה-9 התייחסה לתקרית ואמרה שהיא "הרגישה מחויבת לעזור לאמה".

"הייתי חייבת להילחם בו בחזרה", אמרה הילדה. "הייתי חייבת להציל את אמי". בהמשך, ג'ורני הוזמנה לתחנת המשטרה המקומית, שם קצינים מקומיים נתנו לה עיטור מיוחד על גבורתה.

פרנק אדרלי, מפקד תחנת המשטרה בעיר ווסט פאלם ביץ', שיבח את הילדה על גבורתה היוצאת דופן."אני בטוח שהוא היה המום כשהוא קיבל ממנה מכות", הוסיף קצין המשטרה. "אפשר לראות בסרטון שהוא לא היה מוכן לזה בשום צורה. הפעולה שלה הייתה בתזמון מושלם באותה סיטואציה. אני חושב שהיא הרביצה לו ממש חזק".