המשטרה הברזילאית חוקרת אירוע אלימות חריג למדי שארע לאחרונה במלון בריו דה ז'נרו, שם גבר איבד את הכרתו אחרי שקיבל אגרוף – והכל תועד על ידי אחד האורחים. התקרית האלימה ארעה במלון הילטון, שם גבר ואישה התעמתו עם תייר אמריקאי בוויכוח שמהר מאוד איבד שליטה.

בסרטון אפשר לראות את התייר (עם הכובע האדום) עומד בצד בזמן שעובדי המקום מנסים להשתלט על האישה שהתעמתה איתו. האישה אז נראית סוטרת לו בזעם, אבל הבחור לא נותר חייב, רץ לכיוונה, וברגע האחרון, נתן לבן זוגה אגרוף שהפיל אותו לרצפה. 

ממצאי חקירת המשטרה חשפו כי העימות ארע לאחר שבני הזוג התלוננו שהתייר מקבל יחס מועדף, אף על פי שהם הגיעו לשם קודם, ולאחר פרסום הסרטון שעורר מהומה התברר שהתייר הוא מפיק מוזיקלי בשל ה. ל. תומפסון, שנחשב ל"לקוח יהלום" של רשת המלונות, מה שמקנה לו פריווילגיות שונות מעובדי המקום.

האישה התבררה להיות אזרחית ברזילאית ובן זוגה הוא תייר גרמני, ועל פי הפרסומים כל המעורבים בתקרית עזבו מאז את ברזיל. תומפסון עצמו התייחס לפרשה בציוץ בחשבון הטוויטר שלו, אחרי שהסרטון הפך לוויראלי ברשתות החברתיות, ולטענתו הוא תקף את התייר הגרמני אחרי שהוא ובת זוגו הפנו אליו קריאות גזעניות.

מרשת המלונות נמסר מאז כי הם משתפים פעולה עם רשויות החוק שחוקרות את התקרית, ובמשטרה המקומית מסרו כי הם בוחנים את סרטוני מצלמות האבטחה, ובשלב הבא יזמנו את עובדי המלון לתשאול בתחנת המשטרה.