גבר אלמוני תושב וייטנאם הפך לכוכב ברשת בשבוע האחרון אחרי שתיעוד שלו מתמודד עם שני כלבים זועמים הפך לוויראלי - וכשתצפו בסרטון תבינו לבד למה מדובר בכוכב של ממש.

הסרטון, שעלה לראשונה לפייסבוק, מציג את הגבר צועד באחד הרחובות בוויאטנם כשלפתע כלב משוחרר רץ לעברו ומתחיל לנבוח עליו – התגובה שלו? פרייסלס, באמת, אין דרך אחרת לתאר אותה.

מיד כשהבחין בכלב קופץ לעברו הבחור נכנס למה שנראה כמו עמידת מוצא בקראטה, הפנה באיום את זרועותיו אל עבר ההולך על ארבע והבריח אותו לרגע. אלא ששניות לאחר מכן כלב נוסף הצטרף למהומה, ולמרות זאת, הצעיר הצליח לשמור על קור רוח וננעל בעמידת המוצא שלו.

התקרית ההזויה עלתה לרשת אחרי שתועדה על ידי מצלמות האבטחה במקום, ובשלב מסוים, כששני הכלבים נעמדו מול הצעיר והחלו לנבוח עליו, הוא התקרב אליהם בזהירות ובנחישות - המשיך לשמור על עמידת מוצא, ואז התכופף במהרה לכיוון המדרכה והתרומם בזריזות עם ידיו באוויר בתנועת קראטה לא ברורה.

לכלבים המבוהלים, כמובן, לא הייתה ברירה אחרת והם החלו לסגת אחורה ועזבו לבסוף את הבחור לנפשו. הסרטון, שצולם ככל הנראה בהו צ'י מין סיטי שבדרום וייאטנם, עלה כאמור לחשבון הפייסבוק KTLN תחת הכותרת: "מהו סגנון הלחימה הזה?", ומהר מאוד הוא גרף יותר מ-102 אלף לייקים ומעל ל-23 אלף תגובות מהגולשים הנלהבים.

"זה ידוע שכלבים יכולים לחוש בסכנה", כתב אחד הגולשים. "זו הסיבה שהם לא תקפו אותו, אחרת הם היו מתים". גולש נוסף טען כי המהלך שניתן לראות בשנייה ה-34 של הסרטון נקרא "תרגיל דרקון האבן", וגולש אחר התלהב וכתב: "זה מזכיר לי סרטים ישנים של ג'קי צ'אן". איך שלא יהיה, מבחינתנו מדובר בגיבור השעה.