"סנדי, אני מתפטר – את כלבה": צעיר אמריקאי הפך לכוכב ברשת אחרי שתיעד את ההתפטרות הדרמתית שלו והעלה את הכל לרשת.

דין מקסוול לילנד, בן ה-31 מסולט לייק סיטי שביוטה, העלה את הסרטון הקצר לחשבון הטיק טוק שלו - שם הוא נצפה יותר מ-4.7 מיליון פעמים.

בתיעוד אפשר לראות את לילנד פונה למצלמה ומספר בדיוק מה הוא הולך לעשות, וכמה רגעים לאחר מכן, הוא נכנס לחדר המנהלת, זורק את המפתחות שלו על שולחנה ומתפטר – אבל לא לפני שהוא מקלל אותה בכעס. מאוחר יותר הוא כמובן סיפר מה הוביל אותו לעשות את זה.

@maxwelllelanddean

I quit my job and filmed it! Dont let it flop! ##FeelTheFlip ##SummerLooks ##fyp ##foryourpage ##iquit ##work ##dontletthisflop ##funny

♬ original sound - maxwelllelanddean

"עזבתי את העבודה שלי בגלל המנהלת האזורית שלי – סנדי", סיפר. "היא אישה גסת רוח שמתעללת בעובדים שלה. עוד באותו בוקר, אחת מחברותי לעבודה נכנסה למשרד שלי בוכה בגלל שהיא התעמרה בה".

לילנד מספר שהוא מעט חשש להיכנס למשרד של סנדי לפני כן, אבל בסופו של דבר הוא ידע שזה הדבר הנכון לעשות. כעת, הוא טוען שאין לו שום חרטות, ומאז שהתפטר מעבודתו הוא פועל למנף את הפופולריות שלו ברשת ולהגשים את חלומו להפוך לדובר מוטיבציה וקואוצ'ר.

"אני רוצה לעזור לאנשים למצוא את הקול שלהם בחזרה", הוא אמר. "אני רוצה לעזור להם למצוא את הביטחון העצמי שלהם ולעזור להם להצליח בחייהם. אני מאוד מתרגש להתחיל את הפרק החדש הזה בחיי".