תומאס יורינווויץ', פולני בן 37, החליט להתחתן עם ציור, אחרי שכשל במאמציו למצוא את הבחורה שדגמנה בפני הצייר בשנת 1955. בציור, אליו הוא מאורס, מוצגת אישה בעלת שיער חום בשנות העשרים לחייה, אוחזת סל נצרים גדול ותולה כביסה.

תומאס ראה את הציור לראשונה בשנת 2001, כשביקר בגלרייה לאמנות, והתאהב ממבט ראשון. הוא רכש את הציור מיד והשקיע כמעט עשר שנים בחיפוש אחר הדוגמנית בה התאהב. הוא הבטיח שהוא רק רוצה לדבר איתה, לשבת לקפה ולשמוע על החיים שלה אבל אף אחד לא הצליח (או רצה) לעזור לו.

אין תמונה
מאמי, עזבי את הכביסה לרגע, מצלמים אותנו | צילום: none

אחרי שלא הצליח למצוא את אהובת ליבו בת ה-75, פתח חובב האמנות הנלהב בקמפיין למציאת הצייר, אנתוני מריה קווייק תומאס. בדיעבד, נראה שזו הייתה החלטה נבונה, כי תומאס הסכים להתפשר על הדבר המוחשי היחידי שהיה לו מכל סיפור האובססיה הפתאומית הזו - ולהתחתן עם הציור אותו קנה לפני עשור.

כנראה שהקארמה של תומאס היא להמשיך לחפש כל חייו, כי כעת הוא במצוד אחר כומר שיסכים לחתן אותם, ואם לא תהיה לו ברירה הוא יהגר לכל מדינה שתסכים לקבל זוגיות שכזו.

אין תמונה
נו, צלם כבר, יש לי עוד ערימה כזאת במייבש | צילום: none

ככל שהסיפור הזה מוזר, תומאס אינו היחיד שנכנס בברית הנישואים לאחרונה עם פרטנרית חריגה. בדצמבר 2010, ג'וזף גוויזו, תושב העיירה טוומבה באוסטרליה, התחתן עם חברתו הטובה ביותר, האני, כלבת לברדור בת חמש. הטקס התקיים בשקיעה,  לעיני שלושים בני משפחה וחברים. "את החברה הכי טובה שלי ואת הופכת כל רגע ביום לטוב יותר", אמר ג'וזף בעת הטקס.

את ההחלטה קיבלו השניים בעת שטיילו בפארק העירוני וצפו בחתונה שהתקיימה שם. "אנחנו היינו יכולים להיות שם", אמר ג'וזף לכלבתו והאסימון נפל. לדבריו, "היא לא אמרה כלום אז קיבלתי את זה כהסכמה שבשתיקה". ולמי שתוהה מה קרה בערב הכלולות, ג'וזף הבהיר, "אין פה שום דבר מיני, זו אהבה טהורה". שיהיה במזל, נראה לנו שהוא יצטרך את זה.

תודה לאתר HIX, בכל יום תמצא שם סיפורים מטורפים מהעולם.

>> 60 דברים שגבר צריך לדעת על חתונות