ילד בן 11 מדרום-מזרח ארה"ב הפך לגיבור בעל כורחו לאחרונה אחרי שהציל את אחיו הקטנים משריפה בביתם. הילד, ברודי סימס שמו, פשוט שלף את ארבעת אחיו, הצעיר ביניהם רק בן שנתיים, אחרי ששריפה פרצה במטבח של ביתם בעיר קלארקסוויל שבטנסי.

קימברלי סימס, אימם של הילדים, סיפרה שהיא יצאה לסידורים בעיר עם בעלה, כשבתה בת ה-8 התקשרה וסיפרה לה שהבית עולה באש. בני הזוג מיהרו חזרה לביתם, שם הם נתקלו בלוחמי האש פועלים לכבות את הלהבות ואת כל חמשת הילדים שנותרו בבית בטוחים מחוצה לו. מאוחר יותר התברר שהם הצליחו לשרוד כאמור בזכות עזרתו של ברודי – אחיהם הבכור.

ברודי סיפר שכשראה את הלהבות מתפשטות הוא צעק על שאר הילדים לצאת במהירות מהבית, ובינתיים תפס את אחיו בן השנתיים והרחיק אותו מהסכנה. מאוחר יותר, בן ה-11 חזר פנימה וניסה לכבות את השריפה בכוחות עצמו בעזרת כוס מים (!) – אך ללא הואיל.

"האש רק הלכה וגדלה בכל שנייה שחלפה", סיפר ברודי לערוץ החדשות במקומי WKRN. לוחמי האש הצליחו בסופו של דבר להשתלט על הלהבות, אבל בשלב הזה בני המשפחה כבר איבדו את כל רכושם. "כל דבר שלא נהרס מהאש נהרס על ידי העשן השחור", ציינה קימברלי. "באמת שלא נשאר לנו כלום ושום דבר".

בני המשפחה פתחו מאז קמפיין לגיוס כספי המונים בשביל לממן רהיטים חדשים, מצעים, בגדים, צעצועים ועוד, ובזמן שהיעד המקורי שלהם עמד על 2,500 דולרים, הם גייסו מאז יותר מ-28 אלף דולרים.