"אני מסרב להאמין שהמקעקע לא עשה את זה בכוונה": גולשים באתר האינטרנט Reddit נחרדו מעיצובו של קעקוע שעלה לאחרונה לאחד הפורומים של האתר. כמו שאפשר לראות היטב בתמונה, מדובר בפיל אפריקאי ש"יוצא מהג'ונגל יחד עם הגור הקטן שלו" – ולמרות זאת, יש שם פרט אחד שהגולשים לא הצליחו להישאר אדישים אליו.

"לא יודע מה איתכם, אבל החדק של הפיל נראה לי כמו הבולבול של מישהו", ציין הגולש שהעלה את התמונה לאתר, ומאז הוא קיבל מבול של UpVotes (ההקבלה של האתר ל-Like של פייסבוק) ומאות תגובות מהגולשים.

 

פיל (צילום: r/trashy, Reddit)
"לפחות התיקון קטן" | צילום: r/trashy, Reddit

"כן, זה פיפי", כתב אחד הגולשים. "אולי המקעקע היה שיכור. אתם יודעים... זה קורה". בינתיים, גולשים אחרים טענו שלפחות הנזק מינימלי באופן יחסי. "מלבד העובדה שיש לפיל ז*ן לא נימול במקום חדק, העיצוב נראה לא רע בכלל", ציין אחד הגולשים. "כלומר, לפחות התיקון קטן".

נציין שזו ממש לא הפעם הראשונה (או האחרונה) שמישהו המטער מאוד על הקעקוע שעשה; במרץ האחרון הייתה זו אישה צעירה תושבת ארה"ב ששברה את הרשת אחרי שחשפה כיצד העיצוב המעורר השראה שלה התברר להיות גס יותר ממה שחשבה.

"ראיתי שם את המשפט Keep Going ("תמשיך בכל הכוח" בתרגום חופשי) וחשבתי לעצמי 'וואו, זה ממש מעורר השראה'", סיפרה מארי אייברי בת ה-22. "המשפחה שלי הייתה כזה 'מה זה?', 'זה כל כך מיני', 'תורידי את זה', אז חשבתי שאני יכולה עדיין לתקן את זה" – היא לא.