הצגת גיבורי על לילדים קיבלה תפנית דרמטית אחרי שכמה מהצופים החליטו לקחת חלק פעיל באירוע: בסרטון שצולם על ידי אחד הנוכחים באולם, אפשר לראות כמה מהילדים קופצים מהכיסאות ורצים להכות את השחקן שגילם את ת'אנוס – הנבל של ההצגה.

התקרית הביזארית, שלא ממש ברור היכן התרחשה, התלהטה כשאחד הילדים רץ לכיוון השחקן ובעט לו בראש, ואחריו ילדים נוספים הצטרפו למהומה. עמיתו להצגה, שגילם את דמותו של באטמן (שבכלל לא שייך ליקום של ת'אנוס, אבל לא משנה), ניסה ככל שביכלתו להגן על השחקן בתחפושת, אך הילדים המשיכו לתקוף את הנבל הסגול בזמן שספיידרמן ואיירון-מן עמדו המומים בפינה.

התיעוד הפך מאז לוויראלי ברשת עם יותר מ-10 מיליון צפיות, ומהר מאוד הסרטון הגיע גם לחשבון הטוויטר של הבמאי ההוליוודי ג'יימס גאן ("שומרי הגלקסיה") שכתב: "סוף סוף התחלתי לעבוד על הקרוס-אובר הקולנועי שלי בין מארוול ו-DC ואיזה מנוול מדליף לאינטרנט סרטונים מיום הצילומים הראשון. ממש לא סבבה".

מאז שעלה לרשת הסרטון זכה ל-57 אלף לייקים ולמעלה מ-10,000 שיתופים, ולמרות זאת, כמה אנשים לא חשבו שהסרטון מצחיק, ולמעשה הם משוכנעים שהתיעוד מצביע על אחת הבעיות הכי גדולות של סרטי גיבורי העל בעשורים האחרונים.

"אנשים פה צוחקים על זה שילדים לוקחים את זה ברצינות – אתם צריכים השכמה ומהר!", כתב אחד הגולשים. "הורים צריכים לדבר עם הילדים שלהם על ההבדל בין מציאות ובדיה. אלימות כלפי מישהו חסר הגנה זה פסול וזה משהו שגיבור על אמיתי בחיים לא יעשה".