אדם חסר בית נעצר לאחרונה על ידי משטרת ניו יורק בחשד שתקף תושב מקומי שניסה לעזור לו. על פי החשד, הוקף, זבייר איזראל בן ה-25, תקף את הקורבן בן 59 אחרי שזה פנה אליו ברחוב והגיש לו את המעיל שלו כדי שלא יקפא למוות.

התקיפה תועדה על ידי מצלמת אבטחה שהוצבה ברחוב, ובסרטון אפשר לראות את הקורבן ניגש אל איזראל ששוכב על המדרכה ומניח עליו את מעילו. לפתע, החשוד נרה מתנפל על בן ה-59, מפיל אותו לרצפה וגונב לו את הארנק. הקורבן ניסה להתנגד ולהחזיר את רכושו - אבל הותקף על ידי איזראל לפני שזה נמלט מהאזור.

התקרית ארעה בשבוע שעבר בשכונת ברוקלין בשעות הבוקר של יום רביעי, וזמן קצר לאחר האירוע כוחות המשטרה העירוניים איתרו את איזראל כ-400 מטרים מהזירה ועצרו אותו כשהארנק עדיין ברשותו, כמו גם 1,500 דולרים במזומן שהיו שייכים לקורבן אותו שדד.

איזראל מואשם כעת בשורת עבירות, כולל תקיפה, שוד וגניבה, וזמן קצר לאחר מעצרו התברר שזו הפעם השנייה בשבוע האחרון שאיזראל תקף תושב מקומי אחרי שביום שבת שעבר מחוסר הבית נראה תוקף אישה בת 49 אחרי שגם היא ניסתה לסייע לו. 

נכון לעכשיו עדיין לא ברור האם איזראל יואשם בתקיפה בשני המקרים בהם היה מעורב, אך במידה והוא יימצא אשם, עלול להיגזר עליו עונש מאסר על תנאי של שלוש שנים במקרה הטוב או שנה מאסר בפועל במקרה הרע.