תושבת בריטניה נקלעה לאחרונה לסיטואציה מורכבת ולא נעימה מול הבוס שלה, אחרי ששלחה לו בטעות הודעה שלא הייתה מיועדת אליו, ומשם' כמובן, הסיפור הפך לוויראלי ברשת.

רוברטה קלארק, חשמלאית בת 20 מדראמצ'אפל שבסקוטלנד, שלחה בשבוע שעבר הודעה למעסיק שלה ובה הסבירה לו שלא תוכל להתייצב לעבודה בגלל מזג האוויר הגרוע באזור. בפועל, לקלארק היו תוכניות אחרות לאותו ליום – קצת יותר יותר כיפיות מעוד יום בעבודה.

קלארק תכננה לצאת עם חברתה למסיבה של חברה משותפת, וכמה רגעים אחרי ששלחה לבוס שלה את ההודעה ובה הודיעה שלא תגיע לעבודה, היא שלחה לחברתה תמונה של בקבוק שמפניה תחת הכותרת: "מתה לפתוח את זה כבר" – הבעיה? ההודעה לא נשלחה לחברתה - אלא לבוס שלה.

שאנון ווטסון, בת הזוג של קלארק, מיהרה להעלות את הפאדיחה האיומה לחשבון הטוויטר שלה, וכתבה: "חברה שלי שלחה לבוס שלה הודעה שבה היא טענה שהיא תקועה איפשהו בגלל השלג ולא יכולה להגיע לעבודה, ומיד אחר כך היא שלחה לו תמונה של בקבוק שמפנייה בקרח. אני מתה".

בהמשך התברר שקלארק מיהרה לתקן את הפאדיחה וכתבה לבוס: "סליחה, התכוונתי לשלוח את זה למישהו אחר. אני במסיבת בייבי שאוור. סליחה. התמונה לא הייתה אמורה להגיע אלייך", כתבה החשמלאית שטענה שבאותם רגעים היא הייתה משוכנעת שהבוס הזועם יפטר אותה בוודאות.

בהמשך, וווטסון סיפרה שחברתה הייתה מאוד מודאגת מהמצב, אבל לשמחתה המעסיק לא לקח את זה קשה מדי: "למזלנו הוא שלח לה הודעה נוספת וכתב לה: 'נתראה מחר'. היא רצתה לקבור את עצמה מרוב מבוכה, אבל זה לא היה גרוע כמו שהיא חשבה. היא הייתה בטוחה שהוא יפטר אותה - אבל הוא היה הכי חמוד ומבין בעולם".