טרגדיה באדלייד שבאוסטרליה: גבר מקומי טבע למוות בשבוע שעבר בזמן שניסה להציל את בנו שנפל לנהר סוער ונסחף לאוקיינוס. התקרית המצמררת ארעה ביום שבת האחרון, כאשר השניים יצאו לדוג באזור שפך נהר אגן המארי-דרלינג שלמימי באוקיינוס בדרום המדינה.

בשלב מסוים של מסע הדיג, כך על פי חקרית האירוע, הנער בן ה-16 נפל אל מי הנהר הסוערים ונסחף במורד הזרם. הוא ניסה ככל שביכולתו לשחות אל גדות הנהר, אבל הסחף היה חזק מדי, ובאקט נואש אחרון, אביו בן ה-50 קפץ למים במטרה להצילו. הנער בסופו של דבר הצליח לשחות אל החוף, אך אביו טבע במים הסוערים.

בן ה-16 פונה לבית החולים כשמצבו קל והוא בהכרה, ועדי ראייה שניו נוכחים בזמן הפינוי סיפרו כי הענר לא הפסיק לבכות ונראה מבולבל מאוד. כוחות הצלה הצליחו בסופו של דבר למשות את האב מהנהר ולבצע בו פעולות החייאה, אך בשלב הזה הן כבר היו חסרות תועלת.

הטרגדיה זעזעה את תושבי האזור, ורבים מהם ציינו שמדובר בתזכורת קשה לכך שאזור שפך נהר המארי-דרלינג הוא מסוכן מאוד. "אני הייתי עושה בדיוק את אותו הדבר", אמר פיטר קוקונטיס, דייג מקומי. "זה הבן שלך אחרי הכל. אני לא בטוח אם שניהם היו מודעים בכלל כמה המים פה באזור מסוכנים".

דובר משמר החופים של דרום אוסטרליה התייחס לתקרית המצערת והזהיר דייגים, גולשים ושחיינים מהמים באזור: "מדובר ברצועת חוף שמוכרת היטב בזרמים הסוחפים שלה", נמסר בהודעה. "אנחנו מבקשים מאנשים לשחות באזור לפי היכולות האישיות שלהם. אם אתם לא מרגישים בנוח להיכנס למים, הימנעו מכך".