גבר תושב רוסיה החליט לתבוע פיצויים מגרושתו אחרי שגילה את האמת המרה לגבי "בנו": דנhס גריצנקו, תושב סנט פטרסבורג, זימן את גרושתו, מריה, לבית המשפט לאחר שגילה שהוא שילם מזונות במשך חמש שנים למי שחשב שהוא בנו הביולוגי.

גריצנקו סיפר שהוא גילה הכל אחרי שביצע בדיקת דנ"א לילד, וכעת הוא טוען שגרושתו התעברה לאחר שיצאה לבדה לחופשה במצרים, שם ניהלה רומן עם אחד ממדריכי הצלילה באתר הנופש שבו התארחה. לטענתו, החשד הראשוני שלו עלה כשמריה דאגה למחוק כל זכר מהחופשה בחשבונות המדיה החברתיים שלה, וזמן קצר אחרי שחזרה לרוסיה היא הודיעה לו שהיא בהיריון.

 

דניס (צילום: HTB, יוטיוב)
דניס ומריה בימים טובים יותר | צילום: HTB, יוטיוב

דניס טען כי אחרי הגירושים שלהם, חודשים ספורים אחרי חזרה ממצרים, הוא העביר למריה את תשלומי המזונות בזמן, לפחות עד לשנה האחרונה, אז התפרצה במדינה מגפת הקורונה והוא התקשה להתפרנס בכבוד. אחרי שהתעכב פעם אחר פעם בתשלום המזונות, מריה החליטה לתבוע אותו בגין אי תשלום מזונות ובית המשפט פסק לטובתה.

האב נידון לעבודות שירות ונדרש להשיב את החוב שצבר לאשתו, ובעקבות התסבוכת המשפטית ביניהם, דניס החליט לבחון את החשדות שתמיד קיננו בו וביצע את בדיקת הדנ"א הגורלית שהוכיחה שהוא אינו אביו של התינוק.  מיד לאחר שגילה את האמת המרה, גריצנקו דרש לסיים באופן מיידי את עבודות השירות אליהן נשלח, ותבע מגרושתו פיצויים על כל סכום המזונות ששילם לה עד היום.