מלצרית סינית הפכה לגיבורה מקומית בארצה לאחרונה אחרי שהצילה ילד קטן שכמעט נמעך על ידי מקרר המשקאות במסעדה בה ישב עם משפחתו. בתיעוד האירוע אפשר לראות את אותה מלצרית כשהיא רצה להציל את הילדון שנתלה על ידיות המקרר וכמעט נקבר תחתיו.

במהלך התיעוד אפשר לראות המלצרית האלמונית רצה אל המקרר ובולמת את הנפילה שלו עם מגש (!) עליו היא סחבה מנות לשולחנות הלקוחות. שניות לאחר מכן המקרר אמנם נפל על הרצפה, אבל לא מספיק מהר בשביל לפגוע בילד.

הסרטון ממצלמת האבטחה עלה מאז לפורום r/nextfuckinglevel של רדיט, תחת הכותרת: "מלצרית משתמשת במגש שלה בשביל להציל ילד פרחח מלהימעך על ידי יחידת קירור", ומהר מאוד הפוסט הפך לוויראלי עם יותר מ-16 אלף UpVotes (ההקבלה של האתר ל-Like של פייסבוק) ויותר מ-1,000 תגובות של הגולשים.

"אני פשוט שונא ילדים כשהם עושים דברים כאלה", כתב אחד הגולשים וקיבל יותר מ-6,100 UpVotes, ובינתיים, גולש אחר כתב: "למה היא השתמשה במגש? לא היה פשוט יותר פשוט לזרוק אותו על הרצפה ולתפוס את המקרר עם הידיים שלה?".

"לא היה לה זמן לזרוק את המגש", הגיב אחד הגולשים. "אם היא הייתה זורקת אותו, היא לא הייתה מספיקה לתפוס את המקרר. חוץ מזה, היא הצליחה לבלום מעט את קצב הנפילה עם המגש". גולש אחר הוסיף: "החלטה טובה לא לזרוק את המגש. זמן הוא קריטי פה. אם היא הייתה מחכה שנייה נוספת, נפילת המקרר הייתה מקבלת יותר מומנטום ואז הילד היה גמור".