עולם הדייטים בעידן הנוכחי יכול להיות מורכב למדי. בשנים האחרונות, אנשים משתמשים יותר ויותר באפליקציות היכרויות שונות ואתרי אינטרנט בשביל להכיר זה את זו.

כתוצאה מכך, מה שהייתה עד לפני עשור פרקטיקה פרונטלית, הפכה בשנים האחרונות לווירטואלית' וחלק מהאנשים עדיין מתקשים להתמודד עם המעבר הזה – ממש כמו בסיפור ההורס הבא.

גלן אמבורי, תושב ארקנסו שבארה"ב, כבש את הגולשים בפייסבוק אחרי שפרסם שורה של תמונות בחשבון הפייסבוק שלו עם מכנה משותף אחד: "מישהו אמר לי שנשים יחשבו שאני הרבה יותר אטרקטיבי אם אני אפרסם יותר תמונות עם פילטרים", כתב אמבורי. "יש לי לא מעט ספקות, אבל מה אני מבין בכלל? הנה, מתחילים".

חדי האבחנה ביניכם בוודאי שמו לב שהבחור לקח את העצה של חבריו, אבל לכיוון אחרי לגמר, והחליט להצטלם עם פילטרים אמיתיים (כלומר, סננים) ולא אלו מאינסטגרם. מהר מאוד הפוסט של אמבורי הפך לוויראלי עם יותר מ-117 אלף שיתופים, קרוב ל-40 אלף לייקים ולמעלה מ-11 אלף תגובות.

"בטח לא חשבת שתקבל כל כך הרבה תשומת לב, נכון?", כתבה לו אחת הגולשות והוסיפה שהיא חושבת שהפוסט "מדהים", ומשתמשת נוספת כתבה שחוש הומור הרבה יותר חשוב מכל פילטר שקיים ברשתות החברתיות, בזמן שגולש אחר התלוצץ ואמר: "הרבה יותר מדי פילטרים לטעמי – טיפוסי".

הנה עוד כמה דוגמאות לפילטרים של גלן: