משטרת קולורדו ספרינגס חוקרת בימים אלה תקרית יוצאת דופן שארעה לאחרונה בבית של אחת התושבות באזור, במהלכה קבלן בניין "עיקל" את עבודות הבנייה שלו בחדר אמבטיה של אותה אישה אחרי שזו סירבה לשלם לו על העבודה.

אמבר טרקי, הצעירה שנפגעה, סיפרה לכתבים מקומיים שהיא שילמה לטרי גרגורי, הקבלן, יותר ממחצית סכום השיפוץ לפני שזה דרש את שאר הכסף. לטענתה, היא סרבה לשלם לו את הסכום הנותר מכיוון שלא התרשמה מהעבודה עד לאותה נקודה - ובתגובה, גרגורי לקח פטיש ענק והתחיל לרסק לה את חדר האמבטיה.

"השקענו שבועות בפרויקט הזה. אלפי דולרים", נשמע גרגורי בזמן שהוא שובר את הקרמיקה בחדר. "מישהו הולך לשלם לי?". שותפתה לדירה של טרקי, שנותרה המומה בעצמה, התעשתה מהר מאוד וצילמה את כל התקרית בטלפון הנייד שלה ומיהרה להעלות את התיעוד לרשת.

בשלב מסוים בתיעוד נראה גרגורי פונה לאישה המצלמת ואומר לה: "בואי, אני אגיד לך משהו. שום קבלן במדינת קולורדו לא יתקן לך את הנזק הזה ברגע שהוא יגלה שעיקלתי את העבודה כי סירבת לשלם לי – אף אחד!". בהמשך, טרקי סיפקה תמונות של החשבוניות ששלחה לקבלן ומסתכמות ביותר מ-3,000 דולר.

"רציתי שהחדר ירשים אותי והוא לא הרשים אותי", סיפרה. "ידעתי שהוא יגיע באותו יום בשביל לעשות קצת ניקיונות ואמרתי לו שאני לא מתכוונת לשלם עד שאני אראה את התוצאה הסופית. אני אדגיש שהוא לא רק הרס לי את האמבטיה, אלא הותיר אותי בטראומה. כל תחושת הביטחון שלי נעלמה".

אנשי חברת Dream Home Remodels, שמעסיקה את גרגורי, התייחסו לתקרית בהודעה לתקשורת והטילו את האחריות על טרקי. "אחרי שבועות של עבודה מול הלקוחה היא הפסיקה לתקשר איתנו", ציינו. "היא מעולם לא הביעה חוסר שביעות רצון ואנחנו דרשנו את התשלום בהתאם ללוח הזמנים. כשהמצב התדרדר, לא הייתה לנו ברירה אלא לעקל את העבודה שלנו על האריחים והפאנלים. אנחנו מאוד מצרים על המצב. זה מעולם לא קרה לנו בעבר".

טרקי טענה מאז שבכוונתה לתבוע את Dream Home Remodels בבית משפט אזרחי. בינתיים, המשטרה המקומית חוקרת את התקרית ומנסה לקבוע אם מדובר בעברה פלילית או לא.