אושיית אינסטגרם בריטית בחרה לאחרונה לחזק באופן קצת שונה את אווירת חג המולד אחרי שניצלה את הפופולריות שלה ברשת החברתית בשביל לגייס תרומות לנזקקים.

ג'מה מק'קורט (22) הפתיעה לאחרונה את עשרות אלפי העוקבים שלה כשהודיעה כי בכוונתה לתרום את כל ההכנסות שלה בפלטפורמת Fans Only (שם היא מפרסמת תמונות באווירה אירוטית למנויים בלבד) לארגון Crisis המסייע למחוסרי בית בממלכה.

"ב-24 שעות הקרובות אני מתכוונת לתרום כל פני שאקבל ממעריצי לארגון Crisis", כתבה ג'נה בחשבון הטוויטר שלה. "מעבר לזה, ובמיוחד לרגל החג, אני הולכת להצטלם בשידור חי לראשונה", הוסיפה והודיעה בנוסף כי תפרסם הוכחות לכך שהיא אכן תורמת את הכסף.

View this post on Instagram

#thailand

A post shared by Gemma McCourt (@gemmamccourt) on

View this post on Instagram

A post shared by Gemma McCourt (@gemmamccourt) on

עוקבים רבים של אושיית הרשת מיהרו לשבח אותה על פועלה וכתבו לה: "את עושה דבר חשוב מאוד ג'מה. אני מקווה מאוד שתצליחי לגייס המון כסף לקראת חג המולד".

גולש נוסף השתעשע עם המחשבה שזוגתו תראה אותו צופה בשידורים של מק'קורט וכתב: "אני כבר רואה את עצמי אומר לחברה שלי: 'כן מותק, אני יודע שזה נראה רע, אבל זה בשביל צדקה'".

אושיית הרשת הדגישה כי עוקביה לא חייבים להסתבך עם בנות זוגם ויכולים גם לתרום בשיטה הישנה – באתר האינטרנט של הארגון.

מק'קורט הקפידה לשתף צילומי מסך של תרומותיה, ובסופו של דבר סיפרה כי הצליחה לגייס 1,400 ליש"ט (קצת יותר מ-6,500 ₪).

מרוצה מאוד מההישג שלה, כתבה אושיית הרשת את המילים הבאות: "תודה לכל מי שתרם ושיתף את הפוסטים. אני באמת מוקירה תודה לכל מי שתרם למאמצי - חג שמח!".