סליחה (צילום: Andrew Penner, Istock)
אנחנו ממש, ממש מצטערים. ממש. לא יקרה שוב | צילום: Andrew Penner, Istock

קודם כל, אינסטנקטיבית, אני רוצה להתנצל על "צחוק מעבודה". אני לא יודע למה, האמת, אין לי שום קשר אליהם – לעזאזל, אני אפילו לא צוחק בבדיחות – אבל יותר מדי גברים מעורבים בתוכנית הזו מכדי שלא אתנצל קולקטיבית גם עבורם. אז סליחה.

כמו כן, סליחה על עסקת המטוסים ההיא שהמין שלנו עשה השנה. רובכם, שלא לומר רובכן, בוודאי תוהות מדוע, לכל הרוחות, בזבזנו 35 מיליון דולר אותם יכולנו לתת לעניים או לחינוך. הסיבה, הרשו לי לספר לכם, היא שגם אם תשקיעו בעניים 35 מיליון דולר זה אולי יפתור את מצבם, אבל הם לא יטוסו. או יפציצו מהאוויר. ודברים שעפים ומפציצים מהאוויר זה מגניב. תלמידים ועניים, מה לעשות, קצת פחות. ובכל זאת, נו, סליחה.

סליחה על המונדיאל. אם זה מעודד אתכן, אז גם אנחנו לא ממש נהנינו השנה, רוב הזמן, האמת, קצת עשינו את עצמנו. בדיוק, קצת כמו בשישי אצל אמא שלך. אחרי כל הבילד-אפ שעשינו לו, ואחרי שכבר הכרחנו אתכן לשבת ולצפות איתנו ועם החברים, זה היה מונדיאל בנאלי, משמים רוב הזמן, עם כמה הבלחות טובות וגם סוף ידוע מראש. קצת כמו סרט של יו גרנט, כשחושבים על זה.

סליחה שגם השנה לא הבנו את הקונספט של מגבות שתואמות לקרמיקה במטבח. ספוילר לשנה הבאה: גם בה לא נבין את זה.

סליחה שלא הורדנו את הקרש למטה, שלא ירדנו עם הזבל מתי שביקשתן, שהכלים נשארו בכיור, שלא ניקינו מאחורי המקרר כמו שהבטחנו, שהמדף ההוא שוכב לו כבר תשעה חודשים למרות שהבטחנו שנתלה אותו, כנ"ל גם לגבי מאוורר התקרה, מבטיחים לנסות ולהספיק עד הקיץ הבא. סליחה שלא אמרנו מספיק, שלא שאלנו מספיק, שלא בכינו מספיק, שלא צחקנו מספיק, שלא עשינו מספיק. סליחה שגם השנה העדפנו את גמר ליגת האלופות על פני כל האלטרנטיבות, אבל אתן באמת צריכות להגיד לחברות שלכן להפסיק לקבוע חתונות ביום הזה. סליחה שהערנו אתכן לפלייאוף הנ.ב.א בארבע בבוקר. דיברנו עם ההנהלה, השעות יהיו אותן שעות גם בשנה הבאה. ולא, אנחנו לא נשלם על צימר, אם כי אנחנו מעריכים את הניסיון.

סליחה שלא גילינו מספיק הבנה, שלא היינו מספיק רגישים. סליחה על הפעם ההיא, למרות שאנחנו מעריכים אותך על שאמרת שזה קורה לכולם. סליחה שהצבענו לאלין בגמר הגדול. אנחנו יודעים שאת חולה לאלירז על התחת, אבל הכי הגיע לה לזכות. סליחה שאנחנו עדיין חושבים ככה.

סליחה שעשינו בלגן בלבנון רק בגלל שהתחשק לנו להוריד איזה עץ. בשנה הבאה, האמת, אנחנו נפלוש ללבנון רק כדי לעשות להם מכל העצים צורות של מיקי מאוס. זה כבר ילמד אותם לקח. סליחה אם נעשה בלגן גם במקרה הזה. מי היה מאמין שלפלוש ללבנון רק כדי להוריד עץ יעשה כזה רעש. זה בגלל שהם לא מבינים בבוטניקה.

סליחה על השחיתות, שהיא, בואו נודה בזה, מנת חלקנו הגברית – וכן, אנחנו נצרף את שולה זקן לקבוצה שלנו, סליחה על מסמך גלנט, סליחה על ליגת העל הישראלית, סליחה שאנחנו עדיין רואים אותה. סליחה על גירוש הפליטים (גם את זה החליטה קבוצה קטנה משלנו).

וסליחה על צחוק מעבודה. באמת באמת.

>> הנה עוד גברים שמבקשים סליחה