כמעט כולנו חווינו רגעים מכוננים במערכת היחסים שאחריהם שום דבר כבר לא היה אותו דבר – או כמו שזה שנקרא בלועזית: Deal Breaker (דיל ברייקר). במקרה של הזוג הזה, הרגע קרה באצטדיון בייסבול כשהבחור כרע מול אלפי צופים ביציעים.

התקרית המביכה ארעה באצטדיון פולר פארק, מסצ'וסטס, שם נערך ביום שישי האחרון משחק בין הווסטר רד סוקס והסקרנטון ריילריידרס. בשלב מסוים, גבר ואישה שזהותם טרם התבררה הורשו להיכנס למתחם הספסלים של אחת הקבוצות כשלפתע, הבחור שלף את טבעת האירוסין.

באחד הסרטונים שתיעדו את הרגע אפשר לשמוע אינספור אנשים צוהלים למראה הצעת הנישואין, בזמן שהגברת צועדת אחורה – המומה לחלוטין מהסיטואציה. ואז הכל משתבש. הגברת נמלטת מהמקום תוך כדי שהיא אומרת "אני חייבת ללכת, אני חייבת ללכת". הבחור בינתיים נשאר במקומו, מעכל את העובדה שמערכת היחסים שלהם כנראה כבר לא תהיה אותו הדבר.

התקרית עלתה מאז לרשתות החברתיות, שם היא הפכה לוויראלית עם מאות אלפי צפיות ומאות תגובות מגולשים שלא יכלו שלא לחוש סימפטיה כלפי הבחור. "זה היה נורא", כתב אחד הגולשים. "איזה מסכן. היא ברחה ממנו כמו מאש". בינתיים, גולשים אחרים אמרו שהתקרית הזאת רק מוכיחה שצריך לשים קץ לכל הצעות הנישואין הפומביות.

"זה פשוט מביך", ציין גולש אחר. "אני מסרב להאמין שאני היחיד שחושב שהצעות נישואין במקומות ציבוריים הם הדבר הכי מזעזע בעולם". לעומת זאת, היו גם גולשים שהיו משוכנעים שכל התקרית הייתה בכלל מבוימת.

"אני מודאג מאוד מכמות האנשים שחושבים שזה אמיתי", הגיב אחד הגולשים. "אני נותן לזה סיכוי של 10% שזה אמיתי. לדעתי, רוב הסיכויים ששניהם עובדים באחת הקבוצות והחליטו לעשות איזה הצגה בהפסקה. זה די נפוץ בליגות הנמוכות".