גבר ואישה 2 - פיתוי נשים (צילום: istockphoto)
אם שום דבר לא עובד, תגיד לה שספי שלח אותך | צילום: istockphoto

הטיפוס על הדיונה לכיוון חושת העקיצות אף פעם לא הייתה קלה; אם נתעלם מהאוכלוסייה המזערית של מניאקי כריזמה שהתברכו בכישרון העמסה מולד, נישאר עם רוב שעיר של גברים שאין לו רבע שמץ של מושג איך לדוג צ'יקות ביום יום. דוגרי שלכל מעיק באוכלוסיה יש את ההיי לייט החד פעמי של שליפת חביבה שיכורה מפיק אפ, אבל התבססות על פוקסים וזכיית רולטה רחוקה עדיין לא הופכת אותך לצייד מן המניין – רוב הזמן רובנו נשארים רעבים ומקבלים פנדלים על בסיס חראטת פתיחה נדושה, מתפשרים על שאריות של לוק ונאלצים לפרפר ליידיס של מצוקה על מקלדת באתרי נואשים. אז מכיוון שכמויות השלל שמענטזות על הבלוקים הוא עצום בשביל חלוקה שווה לכולם, קבל מנפיסט מהיר של שבילים שיהפכו אותך לצייד טוב יותר.

אמץ גינוני ערס

אז כנראה שימשיכו לעוף עליהם בקטילות ובדוק שכל סטנדאפיסט של בנוניות ימשיך לקפל שטרות על מגזר העממיות כחלק מהשואו, אבל מוכרחים למסמר כנות ולהבין שאף קהילה לא ממששת יותר ליגות מהמאזינים הקבועים של רדיו לב המדינה. אפשר לצאת עליהם על סטייל המטרו המגוחך, לדרבק איתם חאפלות במדרשי שכונה ולהזיע חשש משפיץ של דוקרן אחרי נגיעה לא מכוונת בקלאב, אבל השלופים השמחים הם המטכ"ליסטים של לגיון צייד ולכן חייבים לסלסל מהם גינונים ולאמץ שיזוף בדרך להקמת האימפריה. סטוקים של ביטחון עצמי, מניירות של קודקודי פשע וניג'וסים קולניים של באסטיונר הופכים כל ד.נ.א של ערס לתרכיז שממנו מייצרים תרכובת צייד איכותית – וזה למה יש בול איכות על כדורגלנים ושפיצים של זמירות ים תיכוניות ככאלו שגורפים את הליידיס הכי מחשמלות בביצה. לא חייבים להתאבזר על ג'יפ של שופוני ולתת אותה בחמצון הקרקפת בשביל להקליק קופי על ההצלחה של פנתרי הציד האלו, אבל כמה שלוקים מהכריזמה של הברזלים ואספקה של חוצפה ב-ח' ו-ע' הם מהלכי ציד שעובדים במשך עשורים ושווה להצטרף למהפכה.

חרטט תעסוקה עם סטייל

שלב האיסוף תמיד מגיע אחרי קדיחת סמול טוק בה לכל דספארדו יש את הצ'אנס לבצע מכירה עצמית שאולי תוביל לנשיפות הדדיות על מיטות חורקות, ולכן שליפת הרזומה היא קריטית לא פחות מביקורת גבולות במדינה עוינת. שאפה שהסכימה לחתום על אימוץ לילי חייבת כמובן להשיל מוסכמות בהריסת כבד בשפע של דרינקים, אבל יותר מהכול היא מחפשת להתגבש על פנטזיה ואולי על אופציה לנסיעה לטווח ארוך עם בוא ההאנג אובר – ולכן התשובה לשאלת התעסוקה היא קריטית, לפחות אם מישהו בונה על פתיחת חזייה שעתיים ממשפט הפתיחה. שיממון הטרנאוף של נודניק מכירות, נרדיות של מתכנתים או הנפטלין של רואה חשבון אולי מגרים את הגאווה של הזקנות שלכם, אבל בביזנס של תרכובות החרמנות והרצון להיכבש על ידי אלמוני הן ענן וולקני של לוזרים. התאבזרות מזויפת על ג'ובים מגרים ממחלץ פצועים ב 669 ועד עוזר הפקה בתוכניות פריים טיים, וכל בולשיט שהופך כל מחתים לשכה לשרלטן של עבודות עם קלאס, ישים אותך בעמדת עליונות בדרך לעוד חריטה של איקס על חגורת הציד.

גבר ושתי נשים בים - פיתוי נשים (צילום: Niko Guido, Istock)
תקפיד על כל הכללים ותגיע רחוק. זאת לא הבטחה | צילום: Niko Guido, Istock

פזר לארג'יות

הצומת של שליפת פיגורות ממרתפי בילוי חנוקים עוברת דרך מחלפים של גיהוצי תשלומים וזה חלק מעמלת השירות אם מישהו חושק בחום אנושי. בקפיטל הציד העולמי הסטייל הבסיסי לכל זכר עם חץ וקשת מתחיל ונגמר בפיזור קוקטילים לסביבה ובייחוד לאובייקט עד בוא הקיבולת. מה שנחשב לסממן ג'נטלמניות וגבריות אולד סקול עדיין מתרחש בכל מוקד בליינות בגלובוס, אבל פה בחנקה של המזרח התיכון ג'סטה של צ'ייסר משותף גורמת לך לזייף לארג'יות והצ'קה קולטת את הבונקריות ומזפזפת אופציות לכוונים של מלבני פלטינה. פייר שפה בארץ התזת כמויות של דרינקים זה עסק מרושש, אבל מדובר במאסט זוהר באמנת הציד ובתכסיס מינוס באובר ושב שתמיד מדליק את הפיגורות ומקדם סיכויי כיבוש למקס.

תן במראה התקין והימנע ממוזנחות יתרה

קצונת הציד לא תמיד מורכבת מקלסתרוני מסלול וידוע שדיבור מושחז שווה יותר מכל פרצוף שמוביל קמפיין, אבל עדיין מראה תקין הוא הסינופסיס שאיתו אנחנו מוכרים את תסריט הכיבוש שלנו. חיבה מזעזעת לביגוד מוזנח, אינוס כפכפים בכל אירוע בלייני ומחדלי אסתטיקה שצועקים מאי ביקור בעשור האחרון אצל שיננית ובפעילויות אירוביות, הם בגדר מגה פיגוע לכל פנטזיות הציד של בעלי פגמים בשוק תחרותי. גנטיקה של נתוני איכות הן תמיד יד טובה בפוקר של הערבובים אבל גם נטולי חן וסתם ממוצעים יכולים לשמר תקינות על ידי לבוש איכותי ותחזוקה שוטפת של לוק נאה שתמיד הכרחי בביזנס.

שדר עליזות ושמחת חיים

פיק אפ (צילום: Casarsa, Istock)
וואו, איך זה יכול להיות שאתה נראה כמו פולני ומדבר כמו ערס? קנית אותי | צילום: Casarsa, Istock

הסטיקר של הלוזר ודיכאון מלמלצר בגיל 33 לא צריכים להידבק לך למפרצים, למה אישיות מבואסת ועייפות של נכשל עוברות שיקוף אצל הרנטגן של הכוסיות ומעצימות ייאוש קליני. אף מתבליינת לא רוצה לחרב סטלה עם אומלל רוטן או סתם שבוז רפוי, ולכן הסחורה הזו נזרקת למחסני העודפים בעוד העליזים שמג'נגלים גוד טיים מתרווחים במחלקה הראשונה. אתרי בילוי וציד הם בדרך כלל הלוקיישנים שהשאפות באות לגלח את כובד המציאות ולפרק האפי בכמויות, וחובה לכל צייד בפוטנציה להיות תמיד שמח ולהפנים היטב שכל סטוץ טוב מתחיל בחיוכים מפגרים של שיכורים.

תהיה מסטול מהתחת

כל המצוות והקודים הבסיסים עבור כל ציד לא עוברים מכס אם הדיבר העיקרי לא ממומש, אז רק תדאגו להעמיד נהג תורן בשביל לא ללעוס את השלילה וללטף סורג בלילה במקום ישבן מעוצב. מסלולי הכיבוש ופאלטות מצערות בבוקר שאחרי תמיד נעו בעזרתם של גורמים מערפלים וכנראה שאי אפשר להטיל את הכידון מבלי לזגזג מחומר טוב בגבולות הנורמאל כמובן. זה יכול להיות שיכר איכותי, כימיקלים ממכרים או דברים שלועסים בעדות של מלאווח, אבל בכדי להתפרץ אל התא טלפון ולצאת סופר צייד, חובה להימנע ממצבי סחי שימכרו פיהוק שיגרתי של עוד מאוס – במקום חריפות כריזמטית וביטחון של שלאגר שיישארו אותך רלוונטי במרוץ החימוש בעידן צייד תחרותי.

>> מספיק עם הרעש והצפיפות במועדונים: מהפכת הפיק אפ יוצאת לדרך