טיסה בחופה המזרחי של ארה"ב קיבלה תפנית בלתי צפויה, אחרי שצוות התעופה נאלץ להשתלט על נוסע שיכור שהתפרע במטוס. בסרטון שעלה לטוויטר, אפשר לראות את הרגע שבו דייל של חברת התעופה Frontier Airlines נקלע לעימות פיזי עם הנוסע, אחרי שזה ניסה לתת לו אגרוף לפנים. למרות זאת, הדייל הצליח לגבור על החשוד ובסופו של דבר גם ריתק אותו למושבו עם סרט דביק.

התקרית ארעה בזמן טיסה מפילדלפיה למיאמי. החשוד זוהה מאוחר יותר בתור מקסוול ברי, תושב פילדלפיה בן 22 שעשה את דרכו לפלורידה. צוות התעופה העיד מאוחר יותר כי הנוסע צרך כמה משקאות אלכוהוליים לפני שהתחיל להתפרע בטיסה. אחת הדיילות סיפרה שהוא אפילו שפך את אחד המשקאות על חולצתו ואז הסתובב ללא חולצה במטוס במשך כמה דקות, לפני שהיא סייע לו לשים חולצה חדשה מתיק הנשיאה שלו.

בדו"ח המעצר של ברי נכתב כי בשלב מסוים הוא אפילו תקף מינית את אחת הדיילות, לאחר שהוא נגע בשדיים שלה פעמיים. בשלב הזה, דייל החזיר אותו למושבו והוצב במקום כדי לוודא שברי לא ימשיך להתפרע. הנוסע אז החל לרטון ש"ההורים שלו שווים 2 מיליון דולר" והטיח בדייל: "סבא שלו שווה יותר מהחיים שלך". רגעים ספורים לאחר מכן, אותו דייל הותקף על ידי ברי.

אלפרדו ריביירה, הנוסע שצילם את הסרטון במטוס, סיפר לערוץ החדשות WPLG שהוא ישב בשורה שמאחורי ברי כשהכל קרה. "הוא התחיל להתנהג באגרסיביות ופשוט תקף את הדייל", אמר ריביירה. "בסוף הוא הדביקו אותו למושב. אני לא ראיתי דבר כזה בחיים שלי". לטענתו, אפשר היה לשמוע את הנוסע זועק לעזרה בזמן הטיסה, אך בסופו של דבר הוא נרגע דקות ספורות לפני הנחיתה.

מקסוול ברי נעצר על ידי משטרת מחוז דייד בפלורידה זמן קצר אחרי הנחיתה. כעת, הוא מואשם בשלושה סעיפים של תקיפה. מחברת התעופה נמסר בתגובה לאירוע כי אנשי הצוות מאותה טיסה לא ישובצו לעבודה עד תום חקירת האירוע.