"אנשים כאלה לא צריכים להיות חלק מהמשפחה שלך. נקודה": אחד המשתמשים באתר רדיט זעזע לאחרונה את הגולשים עם סיפור על הוריו המופרעים שהלכו מאחורי גבו וערכו לבנו בדיקת דנ"א כדי לוודא שהוא אכן הנכד שלהם.

בפוסט שעלה באתר, המשתמש האלמוני מסר את כל הפרטים על הפרשה המוזרה וסיפר שהוריו מעולם לא חיבבו את בת הזוג שלו סוניה. "הכרנו במסעדה שבה היא הייתה המלצרית", סיפר הבחור האלמוני. "הוריי תמיד טענו שהיא יוצאת איתי רק כדי להשיג אישור שהייה בארה"ב, ואני תמיד חשבתי שזה ממש גזעני מצידם".

בהמשך הפוסט הוא תיאר כיצד ההחלטה של השניים להתחתן הכעיסה את הוריו והם סירבו למסור את ברכתם לפני הטקס. שנתיים מאוחר יותר, כשבנו נולד, הוא הצליח לשקם את הקשר עם הוריו והם הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחייו של התינוק. למרות זאת, הוא הבין מהר מאוד מה הניע אותם לחזור ולהיות איתו בקשר.

 

אמא מחזיקה ראש של תינוק בידיה (אילוסטרציה: Dmitry Kalinovsky, shutterstock)
"היא אמרה שהם לא בוטחים באשתי ושהבן שלנו לא נראה כמוני בכלל" | אילוסטרציה: Dmitry Kalinovsky, shutterstock

"הוריי ביקרו אותנו באופן קבוע, ויום אחד שמעתי את אמי אומרת לבן שלי משהו בסגנון של 'אתה כל כך חמוד. אני כל כך שמחה שאתה באמת הנכד שלי'", הוא כתב. "לא היה לה מושג שהייתי בסביבה וכששאלתי אותה למה היא מתכוונת, היא נבהלה מאוד. אחר כך היא התנצלה ואמרה שהם עשו לתינוק בדיקת אבהות כדי לוודא שהוא באמת שלי".

"בהתחלה לא היו לי מילים ואחר כך השתגעתי מרוב זעם", הוסיף הצעיר. "אמרתי להם לעזוב את הבית, כל זאת בזמן שאמי המשיכה להתנצל. היא המשיכה לתרץ תירוצים, אמרה שהם לא בוטחים באשתי ושהבן שלנו לא נראה כמוני בכלל".

עוד הוא הוסיף שלאחר מכן הוא לא סיפר לאשתו על בדיקת הדנ"א במשך שבועיים, עד שהיא שאלה אותו למה הוריו לא מבקרים יותר. "אמרתי לה הכל והיא פשוט התחילה לבכות. זה שבר לה את הלב. במשך שנים היא ניסתה להוכיח את עצמה בפני הוריי והתעלול שלהם הרגיש לה כמו סטירה לפנים". 

 

תמונת אילוסטרציה | למצולמים אין קשר לכתבה (צילום: Thinkstock)
הוא סיפר לאשתו על בדיקת הדנ"א - אבל רק שבועיים לאחר מכן | צילום: Thinkstock

לאחר שהמשתמש חשף את סיפורו האישי, הוא שאל את הגולשים אם לדעתם הוא הגזים – אבל כולם צדדו בו פה אחד. "מעולם לא הבנתי אנשים שחושבים שסבים וסבתות שמתעללים נפשית בילדים שלהם צריכים להיות חלק מהחיים של הנכדים שלהם", כתב אחד הגולשים. "הרי בשלב מסוים הם ינסו לחרחר ריב בין ההורים לנכדים".

גולש אחר הוסיף: "הבחור פה מגן על המשפחה שלו ואני מכבד את זה מאוד. תשמור על העקרונות שלך – במיוחד נגד אנשים מניפולטיביים". גולש נוסף הגיב גם הוא וכתב: "אם הם חשבו שזה הדבר הנכון לעשות, למה הם הסתירו את זה ממך? זאת לא רק סטירה לאשתך אלא גם לך. ההורים שלך הוכיחו שהם לא בוטחים בך, בהחלטות שלך וביכולת שלך לגדל את הילדים שלך".