נס בלתי נתפס בהודו: גבר מקומי ניצל ממוות בטוח אחרי שכמעט ונפל ממרפסת בקומה שנייה ואדם זר שעמד לידו הצליח לתפוס אותו ברגע האחרון. התקרית יוצאת הדופן התרחשה לאחרונה בסניף בנק במדינת קרלה שדרום-מערב המדינה, שם מספר אנשים עמדו בתור בשביל להיכנס ולאסוף את כספי הפנסיה שלהם.

הרגע המדהים תועד כולו במצלמת האבטחה שהוצבה בכניסה לבנק, ובסרטון, שאורכו פחות מדקה, אפשר לראות בבירור את הרגע שבו הפנסיונר נשען על מעקה הביטחון כשלפתע הוא מאבד את הכרתו וצונח אל המדרכה.

הגבר האלמוני שעמד לידו חש לעזרתו והצליח לתפוס את המכנסיים שלו ברגע האחרון, ובשלב הזה עוברי אורח נוספים תפסו גם הם את הפנסיונר המעולף בזמן שאחרים משכו אותו חזרה. הסרטון, כמובן, הפך למגה ויראלי ברשתות החברתיות וגרף עד כה יותר מ-2.6 מיליון צפיות.

הפנסיונר שאיבד את הכרתו פונה מאוחר יותר לקבלת סיוע רפואי בבית החולים ושוחרר לביתו כבר באותו יום, והגבר שהציל אותו זוהה לאחר מכן בתור ת'איל מיטאל באבורג', המוכר גם בתור "באבו", ובעקבות התקרית הוא זכה לעשרות אלפי תשבוחות מהגולשים ברשת. "הבחור בחולצה הכחולה הציל את חייו", כתב אחד הגולשים, "צריך לתת לו עיטור גבורה על מעשיו", וגולש אחר כתב: "תודה לאל שהוא לא היה דבוק לטלפון הנייד שלו בזמן התקרית".