בחור אלמוני צורף ללא ידיעתו להכנות של מסיבת רווקות בארה"ב – והתגובה שלו הרסה את הרשת. בסרטון שפורסם בטיק טוק אפשר לראות את תגובתו של הבחור, טיילור, שהדגיש שהוא כנראה לא הטיילור שהנשים התכוונו לצרף לקבוצה הסוערת.

"שלום גבירותיי, אני טיילור לאורי ואני רוצה להודות לכן שהזמנתן אותי למסיבת הרווקות של קלר", אמר בסרטון ששלח לקבוצת הוואטסאפ של קבוצת הנשים.

"אני אמנם מאוכזב שאני לא אוכל להשתתף במסיבת הרווקות שלכן, אבל אני חייב לעדכן אתכן שאני כנראה לא הטיילור שחיפשתן. כדאי שתתקשרו אליה ותוודאו שיש לה את כל המידע על מיקום המסיבה, כי אין לה מושג עליה בכלל. בכל מקרה, תיהנו, תשמרו על עצמכן ושוב, מזל טוב".

@lucypoore

Whoops... I love this man for doing this though ##taylorlowery ##bachelor ##bachelotetteweek

♬ original sound - Lucy Poore

הסרטון הפך עד מהרה לוויראלי וצבר יותר מ-50 אלף צפיות, מעל ל-4,800 לייקים ומאות תגובות מגולשים שאמרו שעכשיו כדאי לנשים להזמין אותו למסיבת הרווקות. "אין לכן מה לעשות", כתב אחד הגולשים. "הוא חלק מהחבורה שלכן עכשיו".

גולשת אחרת צחקה על הסיטואציה וכתבה: "זאת התחלה של קומדיה רומנטית, נכון?". גולש אחר הגיב: "טוויסט בעלילה! אחת החברות של הכלה מתחילה לצאת איתו והוא מגיע לחתונה של קלר. מושלם". ורק נציין, תרחיש כזה אינו בלתי אפשרי.

בשנה שעברה כתבנו על שרי ג'ונס האוסטרלית שביקשה מהמשתמשים של טיק טוק לעזור לה לאתר את הגבר שמצא את הטלפון הנייד שלה בפסטיבל מוזיקה שנערך לפני כמה שנים. ג'ונס בסוף הצליחה באמת למצוא את הבחור ולסיפור כמעט היה סוף מושלם – אבל למרבה הצער הגבר עדכן שהוא נמצא במערכת יחסים עם מישהי אחרת.