מאות אורחים בחתונה שנערכה לאחרונה בניגריה קיבלו את הפתעת חייהם כשהכלה הדהימה את כולם וביטלה את טקס החתונה רגע לפני שהיא ובעלה המיועד נשבעו אמונים זה לזו - אז התברר שהבחירה שלה לפוצץ את האירוע הגיעה אחרי שגילתה שהחתן בגד בה.

התקרית הביזארית התרחשה בשבוע שעבר בעיר אבוג'ה שמרכז המדינה, שם תיעדו האורחים את הרגע הדרמטי שבו הכלה עזבה את מקום האירוע בסערה כשהיא עדיין לבושה בשמלת הכלולות שלה.

בסרטון שעלה לרשתות החברתיות והפך לוויראלי, אפשר לשמוע את החתן מנסה להרגיע את כלתו אך זו הייתה נחושה בדעתה לעזוב את גן האירועים, ובשלב מסוים אפשר אפילו לשמוע אותה צועקת עליו בזעם "אל תיגע בי", בזמן שהוא מנסה לעצור אותה ולהסביר את עצמו.

התקרית יוצא הדופן הכתה גלים בכלי התקשורת המקומיים, שם ניסו לברר מה הוביל להתפרצות הזעם של הכלה, ובימים האחרונים גורם המעורה בפרטי התקרית דיווח שהכלה משוכנעת שהחתן שכב עם אחת השושבינות בחתונה, מי שגם נחשבת לאחת מחברותיה הקרובות.

אורחים שנכחו באירוע סיפרו מאוחר יותר שבני המשפחה ניסו להרגיע את הכלה במשך שעות ארוכות בניסיון לגרום לה לשקול מחדש את החלטתה לבטל את האירוע, ולמרות זאת הכלה עמדה על שלה, סירבה לחזור לכנסייה והטקס בוטל.