"כשהתעוררתי מההרדמה הרגשתי שהאיבר שלי קצת מתוח – אבל החלק הכי נוראי היה לעשות פיפי בפעם הראשונה": בחור אלמוני מארה"ב חשף כיצד החליט לעבור ניתוח להגדלת הפין וחשף איך הוא הרגיש לכל אורך התהליך. בריאיון לאתר האינטרנט Men's Health, סיפר אותו צעיר שהוא תמיד הרגיש חסר ביטחון לגבי גודל הפין שלו – אף על פי שמעולם לא קיבל תלונות.

"מעולם לא היו לי בעיות, אבל תמיד הרגשתי שהוא אמור להיות גדול יותר",כתב הצעיר. "חשבתי לעצמי למה לא? נשים עושות ניתוחים קוסמטיים כל הזמן, אז למה לא אני?". וכך, חקר הבחור את הנושא ברשת וגילה שיש רק שני אורולוגים בכל ארה"ב שמוסמכים לבצע את ניתוח ה-Pneuma (נומה), בו משתילים תותב מיוחד לאיבר המין בשביל להאריך ולעבות אותו.

אז איך זה עובד? השתל מוחדר בין רקמת השריר והעור של איבר המין וגודלו נקבע רק על ידי הרופא על מנת שהניתוח יהיה מוצלח והאיבר יהיה אפקטיבי. אחרי מספר פגישות התייעצות, הבחור פנה לאורולוג מומחה מלוס אנג'לס וקבע ניתוח שעבר בהצלחה.

"לא היו שום בעיות כשהתעוררתי מההרדמה", סיפר. "התחושה הראשונית שלי הייתה כאילו יש לי זקפה קלה, אבל גם זה עבר. למרות זאת, החלק הכי גרוע היה להטיל שתן. הם נתנו לי כל כך הרבה אנטיביוטיקה ותרופות אחרות, שהפיפי שלי פשוט יצא אדום. זה היה מאוד לא נעים".

הבחור סיפר שהניתוח הוסיף קצת פחות מ-2 ס"מ לאורך וכ-1.5 ס"מ להיקף של איבר מינו. כמו כן, הוא אומר שהזקפה הראשונה הרגישה לו מוזר מאוד: "זה הרגיש כאילו האיבר עומד להיקרע. זה יכול להיות כואב, אבל לא בלתי נסבל. לא חושב בכלל שלקחתי משככי כאבים".

לבסוף סיפר הצעיר שהרופא הזהיר אותו מהפעם הראשונה בה הוא יעשה סקס, כך שלא יקרע את האזור שבו היו לו תפרים. למרות זאת, הבחור הבהיר שהוא לא מתחרט על הפרוצדורה והיום הוא מרוצה מאוד מהתוצאה.