"הפנר העמיד פנים שהוא לא בקטע של סמים כשהוא גר באחוזת השפנפנות, אבל זה היה שקר": סונדה ת'יאודור, חברה לשעבר של יו הפנר, מייסד מגזין פלייבוי, נתנה הצצה אל אחד הצדדים האפלים של מסיבות הסקס באחוזת השפנפנות. בשיחה עם רשת A&E, היא סיפרה כיצד נטלה כדורי קווילודס (תרופות מרשם לטיפול בחרדה ואינסומניה) כדי "להשתחרר" במסיבות.

"כשאתה תחת ההשפעה של זה, הכל מרגיש טוב למגע וזה היה נהדר", סיפרה ת'יאודור, דוגמנית פלייבוי וחברתו לשעבר של הפנר בשלהי שנות ה-70. "בדרך כלל היינו לוקחות חצי כדור. אם היית לוקחת שני כדורים, היית פשוט מאבדת הכרה לחלוטין".

ת'יאודור הודתה שבאותן שנים היא הייתה נוטלת את כדורי המרשם כדי שאלו יגרמו לה "לזרום" יותר במסיבות. בינתיים, גברים ניצלו את העובדה עם נשים אחרות. היא הוסיפה: "גברים ידעו שהם יכולים לגרום לבנות לעשות פחות או יותר כל מה שהם רוצים, כל עוד הן תחת ההשפעה של קווילודס".

View this post on Instagram

A post shared by Hugh M. Hefner (@hughhefner)

סונדה סיפרה הכל כחלק מסדרת שצפויה להיות משודרת בטלוויזיה בסוף חודש ינואר: Secrets of Playboy. בתוכנית, ההפקה ראיינה כמה נשים שהיו עדות לכל העוולות שהתחוללו באחוזת השפנפנות לאורך השנים, כולל ליסה לובינג בארט – שהייתה העוזרת האישית של הפנר.

בארט אפילו אישרה את מה שסונדה תיארה בריאיון ואמרה שבאחוזה נהגו לכנות את כדורי המרשם "מפסקי רגליים". העוזרת האישית לשעבר ציינה: "בהיעדר הגדרה אחרת, הכדורים האלה היו הרוע ההכרחי בשביל המסיבות". לאחר מכן, היא הסבירה איך הם היו משיגים את התרופה.

"היינו משיגים מרשמים בעצמנו", סיפרה. "היו כדורים ממרשם של סונדה, כדורים ממרשם של הפנר וגם כדורים ממרשם שלי. היה לנו ממש לוח שנה שהיינו מסמנים בו תאריכים וכותבים 'ה-Q של הפנר' או 'ה-Q של ליסה'. ככה ארבעה, ולפעמים גם חמישה, אנשים היו מצליחים לארגן כמות מספקת של כדורים בשביל 'להאכיל את המכונה'".

זוהי לא הפעם הראשונה שמישהי שהכירה את יו הפנר באופן אישי חשפה כמה מהצדדים האפלים של אחוזת השפנפנות. רק לפני כמה שבועות, כריסטל הפנר, אלמנתו של מייסד המגזין, תיארה כיצד נכפה עליה לשנות את הופעתה החיצונית כדי לרצות את בעלה – מהגדלת חזה ועד ספריי שיזוף מוגזם.