"זה חייב להיות הפוסט הכי יפה שראיתי בחיים": גבר מחוסר בית גרם לגולשים לבכות מרוב התרגשות, אחרי שתועד חוגג את יום הולדתו של אחד הכלבים שלו. בסרטון, שצולם בעיר בוקרמנגה, קולומביה, אפשר לראות את הבחור מדליק נרות על עוגה חגיגית לפני שהוא חולק אותה עם שתי חיות המחמד.

בשלב מסוים הוא אפילו מחבק את שני הכלבים שזוללים את העוגה להנאתם, בזמן שהוא יושב על המדרגות ברחוב ומנגב את דמעותיו. מאוחר יותר, הסרטון עלה לרשתות החברתיות, שם הוא הפך לוויראלי עם אינספור צפיות, שיתופים ותגובות.

View this post on Instagram

A post shared by nejoelbroko (@nejoelbroko)

"אנשים שמתלוננים שהם לא יכולים לטפל בכלבים שלהם, צריכים לראות את זה", כתב אחד הגולשים. "האיש הזה מחזיר לי את האמון בבני אדם". בינתיים, גולש אחר אמר שחייבים לברר מי זה הבחור בסרטון ולעזור לו למצוא דירה ועבודה.

הגבר בסרטון התברר מאז להיות חוזה לואיס מאטוס בן ה-25, המוכר ברחובות בוקרמנגה גם בתור "צ'וקו אבנטורה". בשיחה עם כתבי אתר החדשות El Tiempo, צ'וקו סיפר שהוא חי ברחוב כבר 10 שנים עם הכלבה ננה (הבהירה בסרטון) ועוד 4 שנים עם הכלב שאגי (השחור) – חתן יום ההולדת בפוסט הוויראלי.

View this post on Instagram

A post shared by Choco José Luis Matos (@joseluis.matos.7906)

"תמיד אהבתי כלבים, אבל השניים האלה מאוד יקרים לליבי", סיפר. "הם כמו המשפחה שלי, הם הכל בשבילי". בהמשך הוא סיפר שהוא יעשה הכל בשבילם ותיאר כיצד מדי יום הוא היה מחכה שעות מחוץ למסעדות בשביל לחלוק איתם שאריות אוכל.

מאז שמסיבת יום הולדתו של שאגי התפוצצה ברשתות החברתיות, צ'וקו הפך לכוכב רשת עם יותר מ-20 אלף עוקבים בחשבון האינסטגרם שלו. מעבר לזה, תושבי העיר החליטו לסייע לו למצוא תעסוקה ומגורים כדי שלא יצטרך לגור יותר ברחוב. "סוף סוף יש לי מקום לשים את הראש בסוף היום", הוסיף בשמחה. "סוף סוף יש לי בית לחזור אליו עם ננה ושאגי, שזה הכי חשוב".