שוטר מתחנת משטרת מיאמי מצא את עצמו לאחרונה במרכזה של שערורייה  לאחר שהושעה מתפקידו בעקבות השתתפותו בסרטון של כוכבת אינסטגרם פופולרית.

בסרטון שעלה לחשבון האינסטגרם של פרנסיה ג'יימס, דוגמנית פלייבוי לשעבר עם 2.6 מיליון עוקבים, ניתן לראות את השוטר וויליאם ביקר צועד מאחורי שלוש דוגמניות בהלבשה תחתונה אותן הוא אזק לטובת הסרטון.

בשורת התיאור של הפוסט נכתב: "אתם אוהבים בנות רעות או בנות טובות? מי הולך להוציא אותנו בערבות?". הסרטון "התמים" עורר סערה מיד אחרי שהועלה לרשת, צבר למעלה ממיליון צפיות, ואז גם הגיע לטלפון האישי של ממוניו של ביקר, אשר השעו אותו מתפקידו עד תום החקירה הפנימית בנושא.

View this post on Instagram

A post shared by Francia James (@francety) on

בראיון שהעניקה לאחר המקרה לכלי התקשורת בארה"ב, סיפרה ג'יימס כי השתתפותו של ביקר בסרטון לא תוכננה מראש והייתה אלתור של אותו רגע. "כשראיתי אותו נוסע לידינו, אמרתי לו 'תוכל להשתתף במערכון שלי?' והוא הסכים מיד", סיפרה הדוגמנית. "הוא היה נחמד מאוד ואף אחד מאיתנו לא חשב שמישהו עושה משהו לא בסדר".

על פי הדיווחים, מפקדיו של ביקר קיבלו דיווח על הסרטון כבר ביום בו הוא עלה לרשת החברתית, ודובר תחנת המשטרה התייחס לתקרית ואמר כי השוטר שסרח הועבר מיד לחקירה. "המפכ"ל ריצ'רד קלמנטס החליט לפתוח בחקירה פנימית של התקרית על מנת לבדוק עת מעורבותו של ביקר", סיפר הדובר. "כמו כן, הוא השעה את השוטר מתפקידו עד לסוף החקירה".

ג'יימס, שכמובן לא קיבלה את ההחלטה להשעות את השוטר מתפקידו, לא חסכה במילים והתייחסה לאירוע שייתכן ויוביל לסוף דרכו של ביקר בשירות המשטרה. "הסרטון הזה לא נועד לפגוע באף אחד", סיפרה ג'יימס. "אני חושבת שזה ממש חבל שזה היה צריך להגיע למצב הזה. לא היו צריכים להשעות אותו בשום צורה".