"אחי, תתעודד. אני יודע שזה כואב, אבל אל תישבר": גבר אלמוני תושב אינדונזיה שבר את ליבם של מאות אלפי גולשים ברשת אחרי חברו חשף את האירוע הטראגי שהוא חווה רגע לפני שבא להציע נישואים לארוסתו.

בסרטון שעלה, כמובן, לטיק טוק, אפשר לראות את התגובה של אותו בחור צעיר אחרי שגילה שחברה שלו, ובהמשך ארוסתו, מנהלת רומן מאחורי גבו.

בסרטון ניתן לראות את הבחור מתגלגל על המיטה ומכסה את פניו בזמן שהוא לא מסוגל להפסיק לבכות, ומאוחר יותר, נחשף כאמור שהוא גילה על בגידתה של ארוסתו זמן קצר לפני שתכנן להציע לחברה שלו להתחתן איתו.

@asnimeryati

Niat ngasih surprise ngelamar pacar, malah dikasih surprise duluan dgn jalan sm cowo lain  ##fypシ ##foryoupage ##fyp ##foryou ##xyzbca

♬ original sound  - bbyblue

מי שהעלה את הסרטון לטיק טוק כתב שאותו בחור כבר קנה טבעת, דאג לסידור פרחים להצעת הנישואים, שכר בית קפה ואפילו מוזיקאי שילווה את ההצעה המרגשת. "זאת הייתה אמורה להיות הפתעה", נכתב בתיאור הסרטון. "עכשיו מתברר שהכל היה לשווא כי לבת זוגו שלו יש מאהב".

הסרטון הקצר, מיותר לציין, הפך עד מהרה לפופולרי ברשת עם קרוב ל-71 אלף צפיות ויותר מ-2,100 תגובות מהגולשים – רובים ניסו לנחם את הבחור המסכן. "סבלנות אחי, אתה תמצא את הבחורה המתאימה בשבילך", כתב אחד המשתמשים, בזמן שאחרים כתבו שכנראה הכל קרה לטובה.

"אתה בטוח תמצא מישהי טובה יותר בשבילך", כתב משתמש אחר. "תאמין לי, לא מגיע לה אותך". משתמש נוסף חיזק את דבריו והוסיף: "אל תיקח את זה קשה, כל מה שזה אומר זה שהיא לא שווה את ההשקעה ואת תשומת הלב שלך".