"לכל בחורה מגיעה תגובה כזאת": אושיית רשת אמריקאית צילמה את התגובה המרגשת של בעלה אחרי שסיפרה לו בדרך מקורית מאוד על ההיריון שלה. בסרטון שעלה לחשבון של המשתמשת היילי בז והפך לוויראלי, נראית בז כשהיא מעניקה לבן זוגה כרטיס גירוד מיוחד, ומיותר לציין שלא היה לו מושג במה מדובר.

בתחילת הסרטון נראה בן זוגה של היילי כשהוא מגרד את הכרטיס וחושף שלושה מטילי זהב, אז הוא היה בטוח שזכה בפרס כלשהו. "נו, מה קיבלת?", נשמעת היילי כבזמן שהוא ממשיך לגרד - ומהר מאוד הצעיר הנרגש חשף את שורת הטקסט בכרטיס: "זכיתי ב... תינוק? מה?", הגיב הצעיר בהפתעה ואז החל לצרוח מאושר.

@haylinic

EVERY girl deserves a reaction like this... ##pregnant ##pregnancyannouncement

♬ original sound - Hayli Baez

הסרטון עלה לחשבון הטיק טוק של היילי בשבוע שעבר תחת הכותרת: "הנה אני מספרת לבעלי שאני בהיריון, והנה הרגע שהוא קולט את זה", ומאז שעלה גרף כבר קרוב ל-5 מיליון צפיות ויותר מ-9,500 תגובות – רובן מאנשים שהתרשמו מאוד מהרעיון המקורי.

"הצעקה שלו בסוף", הגיבה אחת הגולשות. "אני בוכה פה כמו מטורפת". גולש אחר תהה מה תהיה התגובה של הילד שלהם כשהוא יראה בעתיד את ההתרגשות של הוריו, בזמן שמגיבה אחרת כתבה: "אם זאת לא תהיה התגובה של בעלי - אני מתגרשת ממנו במקום".

View this post on Instagram

A post shared by Hayli Baez (@haylinic)

אחרי שהסרטון הפך כאמור לוויראלי, היילי התייחסה לרגע המרגש וסיפרה: "עברו כמה רגעים עש שהוא הבין מה קרה, אבל בסופו של דבר הוא קלט וזה היה רגע מאוד משמח". מעבר לזה, היא הוסיפה שאת הכרטיס המיוחד היא רכשה באמזון בעבור כמה דולרים והסתירה אותו מבן זוגה במשך כמה ימים.